Basketballer James lijkt weer inzetbaar bij Lakers in NBA
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James is naar verwachting snel terug bij zijn ploeg Los Angeles Lakers. De 39-jarige superster is als alles meezit vrijdag weer inzetbaar in de thuiswedstrijd tegen San Antonio Spurs.
James raakte geblesseerd aan zijn enkel, waardoor hij het duel miste met Golden State Warriors. Die wedstrijd ging donderdag met 128-110 verloren. "We krijgen nog officieel bericht, maar het lijkt erop dat hij er vrijdag gewoon weer bij is", aldus Lakers-coach Darvin Ham.
James kwam zondag voor het laatst in actie, toen in de traditionele All-Star Game van de NBA. Daaraan doen de beste spelers uit de NBA mee. Die wedstrijd, gespeeld door een team uit het westen en een team uit het oosten van de VS, werd gewonnen door team 'East'.
In totaal speelde James dit seizoen in 49 van de 57 wedstrijden van de Lakers.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De handbalsters hebben het WK voor eigen publiek in Rotterdam niet kunnen afsluiten met de bronzen medaille. Het team van de Zweedse bondscoach Henrik Signell verloor in een spannende troostfinale na verlenging met 33-31 van Frankrijk. Het betekent dat routiniers Estavana Polman en Lois Abbingh afscheid nemen als internationals zonder medaille.
1 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in het Noorse Hamar ook de tweede 500 meter gewonnen. De ongenaakbare Amerikaan moest wel tot het uiterste gaan om de Pool Damian Zurek te verslaan. Het verschil op de meet bleek één duizendste van een seconde in het voordeel van Stolz. Beiden kregen 34,14 als tijd achter hun naam.
2 uur geledenNAMEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in het Belgische Namen de vierde veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions ging er al in de eerste ronde vandoor en werd door haar concurrentes niet meer teruggezien. Haar landgenote Aniek van Alphen finishte als tweede. De Française Amandine Fouquenet werd derde.
3 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
1 dag geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
1 dag geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
1 dag geleden