Basketballer James lijkt weer inzetbaar bij Lakers in NBA
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James is naar verwachting snel terug bij zijn ploeg Los Angeles Lakers. De 39-jarige superster is als alles meezit vrijdag weer inzetbaar in de thuiswedstrijd tegen San Antonio Spurs.
James raakte geblesseerd aan zijn enkel, waardoor hij het duel miste met Golden State Warriors. Die wedstrijd ging donderdag met 128-110 verloren. "We krijgen nog officieel bericht, maar het lijkt erop dat hij er vrijdag gewoon weer bij is", aldus Lakers-coach Darvin Ham.
James kwam zondag voor het laatst in actie, toen in de traditionele All-Star Game van de NBA. Daaraan doen de beste spelers uit de NBA mee. Die wedstrijd, gespeeld door een team uit het westen en een team uit het oosten van de VS, werd gewonnen door team 'East'.
In totaal speelde James dit seizoen in 49 van de 57 wedstrijden van de Lakers.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
2 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italiƫ voor de goede organisatie.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
4 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
4 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.
6 uur geleden