Basketballer James leidt LA Lakers langs San Antonio Spurs
SAN ANTONIO (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James heeft zijn ploeg LA Lakers naar een tweede zege op rij tegen San Antonio Spurs geleid. De sterspeler van Los Angeles maakte 39 punten en had daarmee een groot aandeel in de 143-138-zege.
De Lakers speelden nog zonder de geblesseerde Anthony Davis en de geschorste Patrick Beverley. Met James en ook Dennis Schröder die goed was voor 21 punten en Lonnie Walker die 19 punten maakte, won Los Angeles voor de vijfde keer in de afgelopen zes wedstrijden.
"Ik heb het gevoel dat we beter en beter worden", zei James, die een dag eerder zijn rentree bij de Lakers had opgeluisterd met een overwinning op de Spurs. "Vroeg in het seizoen zouden we een wedstrijd als deze hebben verloren."
Phoenix Suns aan de leiding
San Antonio Spurs leed de achtste nederlaag op rij en staat voorlaatste in de Western Conference, een plaats boven de Lakers. Keldon Johnson was goed voor 26 punten bij de thuisploeg.
Phoenix Suns won nipt van Utah Jazz: 113-112. Deandre Ayton maakte 29 punten voor de Suns en was goed voor 21 rebounds. Devin Booker zorgde nog voor 27 punten. Phoenix won voor de vierde keer op rij na een spannende slotminuut.
De Suns gaan aan de leiding in de Western Conference met dertien zeges en zes nederlagen. Utah, dat twaalf keer won en tien keer verloor, staat achtste.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatser Stijn van de Bunt ziet halverwege het WK allround Sander Eitrem als de grote favoriet voor de titel. De Noor reed met 6.01,61 op de 5000 meter het baanrecord van Patrick Roest uit de boeken en staat na de eerste dag tweede achter Jordan Stolz. De Amerikaan had eerder een grote voorsprong gepakt met de zege op de 500 meter in 34,22.
21 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt is na de eerste dag van het WK allround opgeklommen naar de zesde plaats. De 21-jarige schaatser eindigde op de 5000 meter als tweede achter Sander Eitrem, die met 6.01,61 het baanrecord van Patrick Roest uit de boeken reed en daarmee een groot deel van zijn achterstand op Jordan Stolz goedmaakte.
1 uur geledenSIENA (ANP) - Tadej Pogacar (27) heeft voor de vierde keer de Strade Bianche gewonnen. De Sloveense kopman van UAE Team Emirates was opnieuw een klasse apart in de Italiaanse wielerkoers van 203 kilometer met start en finish in Siena. De wereldkampioen kwam na een lange vlucht alleen over de streep met een voorsprong van een minuut op de Fransman Paul Seixas. De Mexicaan Isaac del Toro werd derde.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud was niet tevreden na haar 500 meter op het WK allround. Met een goede 3000 meter vond ze zich na twee afstanden terug op de derde plaats. "Ik heb een slechte afstand gehad. Ik mag er niet nog één hebben en moet er twee heel goed rijden", keek ze vooruit halverwege het WK na haar tweede tijd op de 3000 meter.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na de eerste dag van het WK allround derde in het algemeen klassement. De 27-jarige schaatsster kwam op de tweede afstand, de 3000 meter, tot de tweede tijd met 3.57,37. Ragne Wiklund uit Noorwegen en Miho Takagi uit Japan gaan na de eerste dag gedeeld aan de leiding.
3 uur geledenMANSFIELD (ANP) - Arsenal heeft de kwartfinale van de FA Cup bereikt met een 2-1-uitoverwinning op Mansfield Town. Dat is de nummer 16 van de League One, het derde niveau van de Engelse voetbalpiramide.
4 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Paraskiër Niels de Langen kan zijn geluk niet op na zijn zilveren medaille op de afdaling. "Dit is wel een hele bijzondere", zei De Langen na de medailleceremonie telefonisch tegen het ANP. "Om zo de Spelen te beginnen, en met mensen op de tribune, dat is een onbeschrijfelijk gevoel."
4 uur geleden