Basketballer James leidt LA Lakers langs San Antonio Spurs
SAN ANTONIO (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James heeft zijn ploeg LA Lakers naar een tweede zege op rij tegen San Antonio Spurs geleid. De sterspeler van Los Angeles maakte 39 punten en had daarmee een groot aandeel in de 143-138-zege.
De Lakers speelden nog zonder de geblesseerde Anthony Davis en de geschorste Patrick Beverley. Met James en ook Dennis Schröder die goed was voor 21 punten en Lonnie Walker die 19 punten maakte, won Los Angeles voor de vijfde keer in de afgelopen zes wedstrijden.
"Ik heb het gevoel dat we beter en beter worden", zei James, die een dag eerder zijn rentree bij de Lakers had opgeluisterd met een overwinning op de Spurs. "Vroeg in het seizoen zouden we een wedstrijd als deze hebben verloren."
Phoenix Suns aan de leiding
San Antonio Spurs leed de achtste nederlaag op rij en staat voorlaatste in de Western Conference, een plaats boven de Lakers. Keldon Johnson was goed voor 26 punten bij de thuisploeg.
Phoenix Suns won nipt van Utah Jazz: 113-112. Deandre Ayton maakte 29 punten voor de Suns en was goed voor 21 rebounds. Devin Booker zorgde nog voor 27 punten. Phoenix won voor de vierde keer op rij na een spannende slotminuut.
De Suns gaan aan de leiding in de Western Conference met dertien zeges en zes nederlagen. Utah, dat twaalf keer won en tien keer verloor, staat achtste.
Meer uit Sport
LUBLIN (ANP) - Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan de 200 meter vrije slag gewonnen. De 25-jarige Nederlandse zwemster dook in Lublin in Polen met 1.50,33 bijna twee seconden onder haar persoonlijke record. Eerder op donderdag had Steenbergen al goud gepakt op de 100 meter wisselslag. Beide keren betekende haar tijd ook een Europees record.
2 uur geledenLUBLIN (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan overtuigend de titel gewonnen op de 100 meter wisselslag. De 25-jarige Nederlandse verbeterde in Lublin in Polen haar persoonlijke record ruim, tot 56,26 seconden. Die tijd betekende ook een Europees record.
4 uur geledenABU DHABI (ANP) - Max Verstappen leeft "volkomen ontspannen" en "zonder stress" toe naar de slotrace van dit jaar in de Formule 1. Hij zal er alles aan doen om zijn vijfde wereldtitel te veroveren, maar heeft er vrede mee als het niet lukt. "Ik heb alles bereikt wat ik wilde bereiken in de Formule 1, alles wat erbij komt is een bonus", zei de 28-jarige coureur van Red Bull in aanloop naar de Grand Prix van Abu Dhabi.
9 uur geledenAMERSFOORT (ANP) - Wielrenster Nienke Vinke (21) gaat naar Team SD Worx - Protime. Dat meldt de ploeg in een persbericht. De winnares van het jongerenklassement in de Tour de France Femmes heeft een contract voor drie jaar getekend.
10 uur geledenSINT-PETERSBURG (ANP) - De Russische tennisster Anastasia Potapova (24) gaat voor Oostenrijk spelen. Dat meldt ze op Instagram. Potapova is de vriendin van de Nederlandse tennisser Tallon Griekspoor. Ze deden afgelopen weekend samen mee aan een invitatietoernooi in het Russische Sint-Petersburg. De deelname van Griekspoor was omstreden.
10 uur geledenABU DHABI (ANP) - Ferrari stuurt in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Abu Dhabi de broers Charles (28) en Arthur Leclerc (25) de baan op. Arthur, de jongste van de twee, vervangt Lewis Hamilton. De GP van Abu Dhabi is de slotrace van het jaar. Drie coureurs gaan uitmaken wie wereldkampioen in de Formule 1 wordt: Lando Norris en Oscar Piastri van McLaren en Max Verstappen van Red Bull.
14 uur geledenLUBLIN (ANP) - Zwemmer Caspar Corbeau heeft bij de Europese kampioenschappen kortebaan in Lublin in Polen de titel gewonnen op de 100 meter schoolslag. De 24-jarige Amerikaans-Nederlandse zwemmer zette een tijd neer van 55,85 seconden. De Turk Emre Sakci werd tweede in 56,22 en het brons ging naar de Oostenrijker Luka Mladenovic: 56,27. Koen de Groot kwam niet verder dan de zesde tijd (56,58).
1 dag geleden