Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer James keert sterk terug na zijn eerste schorsing

Basketballer James keert sterk terug na zijn eerste schorsing

INDIANAPOLIS (ANP) - LeBron James is sterk teruggekeerd na de eerste schorsing ooit in zijn basketballoopbaan. De 36-jarige James leidde zijn club Los Angeles Lakers in overtime langs Indiana Pacers: 124-116. Na de reguliere speeltijd was de stand 112-112.

James nam in Gainbridge Fieldhouse in Indianapolis 39 punten voor zijn rekening, waarvan 8 in de verlenging. Daarmee was hij in de overtime goed voor twee derde van de productie van de Lakers.

"Ik heb gewoon de kansen gepakt die de verdediging me gaf en heb gewoon geprobeerd in een ritme te komen. Ik begrijp dat het de slotfase was, de tijd waarin het moest gebeuren, vooral in het vierde kwart en de overtime", zei James. "Chris Duarte maakte een ongelooflijk punt om het naar de verlenging te sturen. Daarin probeerde ik gewoon mijn aandeel te hebben en dat had ik ook met een paar shots."

James werd deze week voor het eerst in zijn imposante loopbaan geschorst. Hij sloeg in de nacht van zondag op maandag tijdens de wedstrijd tegen Detroit Pistons al dan niet expres in het gezicht van Isaiah Stewart, die daar een bloedende wond boven zijn oog door opliep. James werd pas voor de tweede keer in zijn carrière van het veld gestuurd.

Zonder James verloren de Lakers in de nacht van dinsdag op woensdag met 106-100 van New York Knicks. De ploeg uit Los Angeles is bezig aan een matig seizoen. Van de twintig wedstrijden werd slechts de helft gewonnen.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

6 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

8 uur geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

8 uur geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

10 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

1 dag geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

1 dag geleden