Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer James ergert zich aan coronaprotocol

Basketballer James ergert zich aan coronaprotocol

LOS ANGELES (ANP) - Basketballer LeBron James is niet blij dat hij een duel van zijn Los Angeles Lakers heeft moeten missen na een achteraf "vals positieve" coronatest. James, een van de sterspelers van de ploeg uit LA, zei "in de war en gefrustreerd" te zijn geweest omdat hij in Sacramento tegen de Kings niet in actie mocht komen. "Ik was boos omdat ik niets kon doen."

James legde na het verloren duel met stadgenoot Clippers de gevolgde procedure uit. Hij testte eerste negatief, zo vertelde de basketballer, waarna een tweede test een positieve uitslag opleverde en hij meteen in quarantaine moest in plaats van opnieuw getest te worden ter bevestiging. "Na een positieve test is het meestal zo dat je nog eens getest wordt om die positieve status te bevestigen. Dat was bij mij niet het geval. Ik moest meteen in isolatie. Ik moest bovendien zelf een manier zien te vinden om terug te keren uit Sacramento, zonder veiligheidspersoneel."

Ook zijn kinderen moesten in quarantaine. "Het was allemaal heel erg ongemakkelijk. Dat maakte me boos. De situatie is heel slecht aangepakt. Dat de test nadien vals positief bleek, was een opluchting voor iedereen", aldus James, wiens ploeg zonder hem wel won van de Kings.

Meer uit Sport

Norris klaar voor 'laatste push' in titelstrijd Formule 1

LAS VEGAS (ANP) - Autocoureur Lando Norris kan in de Grote Prijs van Las Vegas Max Verstappen definitief uitschakelen in de titelstrijd van de Formule 1. Als de Brit van McLaren zondag in de Amerikaanse gokstad negen punten meer scoort dan de Nederlander van Red Bull, dan kan Verstappen geen vijfde wereldtitel meer winnen. Dat scenario voltrekt zich bijvoorbeeld als Norris wint en Verstappen niet hoger eindigt dan de derde plaats.

8 minuten geleden
Argentijnse rechter ontslagen na ongeldig proces dood Maradona

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - De Argentijnse rechter die het strafproces tegen het medische team van de overleden Argentijnse voetballegende Diego Maradona heeft laten mislukken, is uit haar functie gezet. Een speciale juridische commissie heeft bepaald dat de 48-jarige Julieta Makintach in de toekomst ook geen enkele andere rechterlijke functie mag bekleden.

1 uur geleden
Kooij krijgt bij nieuwe ploeg hulp van ploegleider Renshaw

PARIJS (ANP) - Olav Kooij krijgt bij zijn nieuwe ploeg Decathlon CMA CGM te maken met een ploegleider met ruime ervaring als het op sprinten aankomt. De Franse wielerploeg waarvoor de 24-jarige Zuid-Hollander vanaf volgend jaar uitkomt, heeft Mark Renshaw en Heinrich Haussler aangesteld als ploegleiders. Met name Renshaw gaat zich bij het team bezighouden met de zogenoemde sprinttrein.

5 uur geleden
Schaatsers Groenewoud en Bosker terug op ploegachtervolging

CALGARY (ANP) - Schaatsers Marijke Groenewoud en Marcel Bosker keren komend weekend tijdens wereldbekerwedstrijden in Calgary terug op de ploegachtervolging. Beiden ontbraken afgelopen weekend in Salt Lake City op het onderdeel waarop Nederland teleurstellend presteerde. De vrouwen eindigden als vijfde, de mannen als zesde.

7 uur geleden
Olympische fakkel maakt tocht van 12.000 kilometer door Italiƫ

ROME (ANP/DPA) - De olympische fakkel zal voorafgaand aan de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo een tocht van zo'n 12.000 kilometer door alle Italiaanse provincies maken. Dat maakte de organisatie bekend. De tocht begint op 6 december in Rome en eindigt een maand later, op 6 februari, in stadion San Siro in Milaan.

1 dag geleden
Rentree Worst en Van Anrooij bij eerste wereldbeker veldrijden

ARNHEM (ANP) - Annemarie Worst en Shirin van Anrooij maken dit weekend na blessures hun rentree bij het veldrijden tijdens de eerste wereldbeker van het seizoen in het Tsjechische Tabor. Worst (29) kampte met een schouderblessure. Van Anrooij (23) moest het vorige veldritseizoen afbreken door een beknelde liesslagader.

1 dag geleden
Zverev zegt deelname toe aan tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Alexander Zverev komt in februari in actie op het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie maandag bekend. De Duitse nummer 3 van de wereld speelde zes keer eerder op het ATP-toernooi in Rotterdam.

1 dag geleden