Basketballer Harden verliest eerste duel met oude club Sixers
LOS ANGELES (ANP) - Basketballer James Harden heeft met LA Clippers zijn eerste wedstrijd tegen zijn oude club Philadelphia 76ers verloren in de NBA. De 'Sixers' wonnen met 121-107 in Los Angeles.
De 34-jarige Harden verruilde de club uit Philadelphia in november voor de Clippers. Aan de deal ging een conflict met clubbaas Daryl Morey vooraf. Volgens Morey kwam Harden zijn afspraken niet na, terwijl de sterspeler de baas een leugenaar noemde.
Bijna vijf maanden na de transfer stond Harden, tussen 2018 en 2020 drie keer de topscorer van het seizoen, voor het eerst tegenover de 'Sixers' en hij wist niet te imponeren. Hij kwam tot slechts 12 punten. Tobias Harris en Tyrese Maxey waren, aan de zijde van de bezoekers, met ieder 24 punten de topschutters van de avond.
De Clippers staan vierde in de Western Conference, Philadelphia 76ers bezet de achtste plaats in het oosten.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
1 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
4 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
5 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
5 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
12 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
12 uur geleden