Basketballer Harden verliest eerste duel met oude club Sixers
LOS ANGELES (ANP) - Basketballer James Harden heeft met LA Clippers zijn eerste wedstrijd tegen zijn oude club Philadelphia 76ers verloren in de NBA. De 'Sixers' wonnen met 121-107 in Los Angeles.
De 34-jarige Harden verruilde de club uit Philadelphia in november voor de Clippers. Aan de deal ging een conflict met clubbaas Daryl Morey vooraf. Volgens Morey kwam Harden zijn afspraken niet na, terwijl de sterspeler de baas een leugenaar noemde.
Bijna vijf maanden na de transfer stond Harden, tussen 2018 en 2020 drie keer de topscorer van het seizoen, voor het eerst tegenover de 'Sixers' en hij wist niet te imponeren. Hij kwam tot slechts 12 punten. Tobias Harris en Tyrese Maxey waren, aan de zijde van de bezoekers, met ieder 24 punten de topschutters van de avond.
De Clippers staan vierde in de Western Conference, Philadelphia 76ers bezet de achtste plaats in het oosten.
Meer uit Sport
SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
47 minuten geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
19 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
20 uur geleden