Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Harden leidt Rockets met 41 punten langs Hawks

Basketballer Harden leidt Rockets met 41 punten langs Hawks

ATLANTA (ANP) - James Harden heeft de basketballers van Houston Rockets met 41 punten langs Atlanta Hawks geleid. Het werd in Atlanta 122-115 voor de bezoekers. Harden noteerde al zijn 44e triple-double, oftewel punten, rebounds en assists in de dubbele cijfers, uit zijn loopbaan.

De Hawks keken in het tweede kwart tegen een achterstand van 23 punten aan, maar met nog achttien seconden te spelen stonden ze nog maar met 118-115 achter. Harden liet het niet meer spannend worden en benutte in de laatste seconden vier vrije worpen.

Voor de Rockets was het de zesde opeenvolgende zege op de Hawks, waar Trae Young ook een triple-double noteerde. Hij kwam zelfs tot 42 punten. Het was de eerste keer in de NBA-geschiedenis dat twee spelers een triple-double noteerden met meer dan 40 punten.

De Serviër Nikola Jokic had in Dallas een belangrijk aandeel in de 107-106-zege van zijn ploeg Denver Nuggets op Dallas Mavericks. Met nog minder dan tien seconden te spelen was Jokic trefzeker met een lay-up.

Meer uit Sport

Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

40 minuten geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

2 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

3 uur geleden
Wielrenster Wiebes sprint naar tweede ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.

3 uur geleden
Skiester Vonn voltooit trainingsrun ondanks kruisbandblessure

CORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.

3 uur geleden
Schulting klaar voor haar olympische debuut op de langebaan

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.

4 uur geleden
Wielrenner Vingegaard stelt seizoensstart uit na val en ziekte

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.

4 uur geleden