Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Harden doorbreekt grens 20.000 punten in NBA

Basketballer Harden doorbreekt grens 20.000 punten in NBA

HOUSTON (ANP) - Basketballer James Harden heeft weer een persoonlijke mijlpaal bereikt in de NBA. De 30-jarige Amerikaanse vedette van Houston Rockets doorbrak in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Minnesota Timberwolves (139-109) de grens van 20.000 punten. Hij is de 45e speler in de lange NBA-historie die dit heeft bereikt.

Kareem Abdul-Jabbar leidt de 'eeuwige' topscorerslijst met 38.387 punten. Abdul-Jabbar speelde 1560 wedstrijden in de NBA, Harden staat nu op iets meer dan 800 duels. De bebaarde Amerikaan kwam tegen de Timberwolves tot 32 punten en 12 rebounds.

Zonder LeBron James, die griepverschijnselen had, won Los Angeles Lakers met 125-110 bij Oklahoma City Thunder. Kyle Kuzma was de grote man bij de koploper in het westen met 36 punten. De Lakers boekten hun achtste zege op rij en de 32e in totaal dit seizoen. Milwaukee Bucks schreef de 35e zege bij tegen Portland Trail Blazers: 122-101. Het grootste deel van de productie kwam van het trio Giannis Antetokounmpo (32 punten), Khris Middleton (30) en Eric Bledsoe (29).

Meer uit Sport

Tennisster Rybakina eerste finaliste WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst in haar carrière de finale bereikt van de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar. De Kazachse nummer 6 van de wereld won in het Saudische Riyad in de halve finale in drie sets van de Amerikaanse Jessica Pegula, de nummer 5 van de wereld: 4-6 6-4 6-3.

13 uur geleden
Djokovic naar finale van tennistoernooi in Athene

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Athene bereikt. De 38-jarige Serviër klopte Yannick Hanfmann in de halve eindstrijd: 6-3 6-4.

14 uur geleden
Verstappen beseft dat hij 'geluk' nodig heeft in titelstrijd

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geeft toe dat hij "een beetje geluk" nodig heeft om Lando Norris en Oscar Piastri te achterhalen in het kampioenschap van de Formule 1. "Ik moet elk weekend veel meer punten scoren en dat is niet zo eenvoudig", vertelde de viervoudig wereldkampioen aan onder meer Autosport.com op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Tweevoudig olympisch zeilkampioene Bouwmeester (37) stopt

NOORDWIJK (ANP) - Tweevoudig olympisch zeilkampioene Marit Bouwmeester stopt met topsport. Dat meldt het Watersportverbond. De 37-jarige Bouwmeester is met vier olympische medailles de succesvolste zeilster aller tijden. De Friezin kondigde haar afscheid aan bij de presentatie van haar boek Winnen met je hoofd.

1 dag geleden
Tennisster Lamens jaar na doorbraak blij met behoud plek top 100

AMSTELVEEN (ANP) - Suzan Lamens is een jaar na haar doorbraak blij dat ze nog in de top 100 staat. De beste tennisster van Nederland staat richting het einde van het seizoen op de 86e plaats op de wereldranglijst, ongeveer even hoog als vorig jaar, vlak nadat ze haar tot nu toe enige titel had gepakt. "Ik heb dit jaar alle grote toernooien gespeeld en ben tevreden dat ik mijn ranking heb behouden", zegt Lamens tijdens een persmoment in Amstelveen.

1 dag geleden
Brown: verlies liever titel dan kiezen tussen Norris en Piastri

SÃO PAULO (ANO/RTR) - Teambaas Zak Brown van Formule 1-renstal McLaren weigert een van zijn twee coureurs voor te trekken in de eindfase van het wereldkampioenschap. "Ik verlies nog liever de titel dan dat ik moet kiezen tussen een van mijn twee coureurs", zegt de Amerikaan in de podcast 'Beyond the Grid'.

1 dag geleden
Tennisster Pegula verslaat Paolini in WTA Finals

RIYAD (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft haar tweede wedstrijd in de groepsfase van de WTA Finals in het Saoedische Riyad gewonnen. De nummer 5 van de wereld versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in twee sets: 6-2 6-3. Paolini leed al haar derde nederlaag en was al uitgeschakeld.

1 dag geleden