Basketballer Harden doorbreekt grens 20.000 punten in NBA
HOUSTON (ANP) - Basketballer James Harden heeft weer een persoonlijke mijlpaal bereikt in de NBA. De 30-jarige Amerikaanse vedette van Houston Rockets doorbrak in de gewonnen thuiswedstrijd tegen Minnesota Timberwolves (139-109) de grens van 20.000 punten. Hij is de 45e speler in de lange NBA-historie die dit heeft bereikt.
Kareem Abdul-Jabbar leidt de 'eeuwige' topscorerslijst met 38.387 punten. Abdul-Jabbar speelde 1560 wedstrijden in de NBA, Harden staat nu op iets meer dan 800 duels. De bebaarde Amerikaan kwam tegen de Timberwolves tot 32 punten en 12 rebounds.
Zonder LeBron James, die griepverschijnselen had, won Los Angeles Lakers met 125-110 bij Oklahoma City Thunder. Kyle Kuzma was de grote man bij de koploper in het westen met 36 punten. De Lakers boekten hun achtste zege op rij en de 32e in totaal dit seizoen. Milwaukee Bucks schreef de 35e zege bij tegen Portland Trail Blazers: 122-101. Het grootste deel van de productie kwam van het trio Giannis Antetokounmpo (32 punten), Khris Middleton (30) en Eric Bledsoe (29).
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
12 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
15 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
17 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentiniƫ voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
22 uur geleden