Basketballer Embiid helpt de Sixers aan achtste zege op rij
WASHINGTON (ANP) - Mede dankzij het sterke optreden van basketballer Joel Embiid blijft Philadelphia 76ers winnen in de Amerikaanse competitie NBA. De ploeg boekte tegen Indiana Pacers de achtste overwinning op rij, 141-121. Embiid was goed voor 31 punten en is nu de eerste speler van de Sixers die in negen opeenvolgende wedstrijden minstens 30 punten heeft gemaakt. Ook Tyrese Maxey voegde er 31 punten aan toe. Aaron Nesmith was met 25 punten het beste op dreef voor de Pacers.
De basketballers van Sacramento Kings zijn ook aan een goede reeks bezig. De Kings wonnen met 132-118 en boekten de elfde overwinning in dertien wedstrijden. Domantas Sabonis had een belangrijk aandeel in de zege van de Kings met 30 punten, 10 assists en 9 rebounds. Terence Davis voegde er 21 punten aan toe. Bij de Wizards was Kyle Kuzma topscorer met 33 punten.
Utah Jazz sleepte er een overwinning uit tegen Boston Celtics. Met een block in de zoemer voorkwam Walker Kessler dat Grant Williams nog voor de Celtics zou scoren. De Jazz wonnen met 118-117. Lauri Markkannen was topscorer bij de Jazz met 28 punten en 10 rebounds. Door de nederlaag van Miami Heat tegen Chicago Bulls (113-99) zijn de Celtics ondanks de nederlaag zeker van deelname aan de play-offs.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
15 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
16 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.
18 uur geleden