Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Doncic vestigt met 51 punten persoonlijk record NBA

Basketballer Doncic vestigt met 51 punten persoonlijk record NBA

DALLAS (ANP) - Met een persoonlijk record van 51 punten heeft de Sloveense basketballer Luka Doncic zijn ploeg Dallas Mavericks naar een overwinning op Los Angeles Clippers geleid in de NBA. Doncic nam bijna de helft van de productie van de thuisclub voor zijn rekening (112-105). De 22-jarige Sloveen maakte voor het eerst meer dan 50 punten in de NBA.

Zijn persoonlijke topscore stond op 46 punten. "Ik voelde me erg goed, mijn schoten vielen er goed in", zei Doncic, die zeven driepunters maakte en tien vrije worpen raak gooide. "Ik voelde de energie door mijn lichaam stromen, al ben ik nu ongelooflijk moe." De Mavericks staan met 33 overwinningen tegenover 23 nederlagen op de vijfde plaats in het westen.

Phoenix Suns en Milwaukee Bucks stonden voor het eerst sinds de NBA-finale van afgelopen seizoen tegenover elkaar. De Suns versloegen de Bucks met 131-107 en revancheerden zich daarmee enigszins voor de verloren finaleserie (4-2). De 36-jarige Chris Paul blonk uit met 17 punten en 19 assists. Phoenix Suns is de best presterende ploeg van dit seizoen met 45 overwinningen en slechts 10 nederlagen. Golden State Warriors, achter de Suns de nummer 2 van het westen, verloor voor eigen publiek met 116-114 van New York Knicks.

Meer uit Sport

Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

1 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

3 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

4 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

6 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

22 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

23 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

1 dag geleden