Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Curry doorbreekt grens van 20.000 punten in NBA

Basketballer Curry doorbreekt grens van 20.000 punten in NBA

DENVER (ANP) - Basketballer Stephen Curry heeft de grens van 20.000 punten in de NBA doorbroken. De 33-jarige Amerikaanse sterspeler van Golden State Warriors deed dat in de gewonnen uitwedstrijd tegen Denver Nuggets (113-102). Curry werd de 49e speler met meer dan 20.000 punten in de Amerikaanse topcompetitie.

De drievoudig NBA-kampioen (2015, 2017 en 2018) haalde die mijlpaal op karakteristieke wijze, met een driepunter. Curry gooide tegen Denver Nuggets in totaal 34 punten bij elkaar, onder meer via vijf driepunters. Hij staat nu op 20.006 punten in de NBA. Kareem Abdul-Jabbar is de topscorer aller tijden met 38.387 punten. Van de nog actieve spelers staat LeBron James het hoogste op de lijst. De 37-jarige Amerikaan van Los Angeles Lakers neemt de derde plaats in met 36.743 punten.

Brooklyn Nets won met 129-100 bij Philadelphia 76ers. De clubs ruilden vorige maand enkele spelers. De bekendste daarvan, James Harden, kwam in dienst van de 'Sixers' tegen zijn oude club niet verder dan 11 punten. Bij Brooklyn Nets speelde Kevin Durant de hoofdrol met 25 punten en 14 rebounds.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

3 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

4 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

6 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

7 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

9 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden