Basketballer Antetokounmpo leidt Bucks naar zege op Nets
MILWAUKEE (ANP) - Giannis Antetokounmpo heeft Milwaukee Bucks naar een zege op Brooklyn Nets in de NBA geleid. De Griekse basketballer droeg met maar liefst 49 punten bij aan de winst (117-114).
Antetokounmpo miste vrijdag nog het duel met Chicago Bulls vanwege een enkelblessure. De forward leverde zijn beste prestatie sinds 25 november 2019, toen hij 50 punten maakte tijdens een wedstrijd tegen Utah Jazz.
Kevin Durant, de sterspeler van de Nets, bleef steken op 42 punten. Hij miste in de slotfase een cruciale driepunter. Brooklyn Nets blijft de nummer 2 van de Eastern Conference. Milwaukee Bucks blijft derde. Beide ploegen zijn al zeker van deelname aan de play-offs.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.
13 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
14 uur geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
16 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.
17 uur geledenTORUN (ANP) - De inmiddels 76-jarige Tsjechische wereldrecordhoudster kogelstoten Helena Fibingerova heeft Jessica Schilder dit seizoen van nuttig technisch advies voorzien. Door haar linkerbeen bij de afstoot wat op te schuiven en meer tegen de balk te plaatsen, kan de Nederlandse regerend wereldkampioene centimeters verder komen.
18 uur geledenTORUN (ANP) - De wereldkampioenschappen indooratletiek worden in 2028 in Odisha in India gehouden. Twee jaar later vindt het evenement plaats in Astana in Kazachstan. Dat maakte voorzitter Sebastian Coe van de mondiale atletiekbond World Athletics donderdag bekend voorafgaand aan de WK indooratletiek in het Poolse Torun.
19 uur geleden