Basketballegende James wil afsluiten bij Los Angeles Lakers
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James hoopt zijn imposante carrière in de NBA af te sluiten bij Los Angeles Lakers, zijn huidige team. Dat vertelde de topscorer aller tijden aan verslaggevers ter gelegenheid van zijn veertigste verjaardag. "Ik zou graag zien dat het hier eindigt", zei James, die bezig is aan zijn 22e seizoen in de NBA. "Het plan is om bij dit team mijn carrière af te ronden, maar ik weet ook hoe het werkt in deze business. Zo dom ben ik niet."
James is de eerste speler in de NBA die meer dan 40.000 punten heeft gemaakt. Hij is ook de speler met de meeste speeltijd in de hoogste Amerikaanse profliga. Bovendien is hij de eerste vader die samen met zijn zoon in een team in de NBA speelde.
Ook dit seizoen bewijst James zijn waarde met een gemiddelde van 23,5 punten, 7,9 rebounds en 9 assists. "Ik kan nog zeker vijf tot zeven jaar op het hoogste niveau spelen, maar dat zal niet gebeuren", zei James. "Ik zit in de laatste fase van mijn loopbaan. Maar ik zal niet stoppen omdat ik het niveau niet aankan."
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
54 minuten geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
1 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
3 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
7 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
10 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
20 uur geleden