Basketbalcompetitie NBA stelt duels uit na boycot
ORLANDO (ANP/RTR) - Na de boycot van de basketballers van Milwaukee Bucks om hun vijfde duel in de play-offs te spelen, heeft de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA besloten de twee andere wedstrijden van woensdag uit te stellen.
De drie duels Milwaukee Bucks - Orlando Magic, Houston Rockets - Oklahoma City Thunder en Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers zijn uitgesteld, laat de NBA in een verklaring weten.
"De NBA en de NBA spelersorganisatie hebben aangekondigd dat in reactie op het besluit van de Milwaukee Bucks om niet te spelen in wedstrijd 5 tegen Orlando Magic, alle drie de wedstrijden zijn uitgesteld", meldt de basketbalorganisatie.
De boycot van de spelers van Milwaukee is een reactie op het incident waarin politieagenten de zwarte man James Blake in de rug schoten. Na dat incident zijn er in de stad sinds zondag protesten en ongeregeldheden uitgebroken, waarbij in de nacht van dinsdag op woensdag twee doden vielen.
Sterspeler LeBron James van de LA Lakers uitte ook boosheid via Twitter en riep om verandering. "Fuck this man!!!! Wij willen verandering. Zijn het zat", schreef hij.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
13 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
16 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.
1 dag geledenCARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.
1 dag geleden