Basisschool in Huizen blijft dicht na 'verontrustende mail'
HUIZEN (ANP) - Basisschool de Ark in Huizen blijft donderdag dicht vanwege een "verontrustende mail". De politie bevestigt berichtgeving van NH Nieuws hierover. Volgens een politiewoordvoerster was de mail geen reden om dicht te blijven, maar de school heeft zelf besloten pas na het paasweekend weer open te gaan.
De school stuurde de mail op, omdat de leiding na de mail wel dacht dat de politie ernaar moest kijken. "Onze specialisten hebben de mail gelezen en beoordeeld en er zou geen sprake zijn van een serieuze dreiging. De school had volgens ons veilig open gekund", aldus de woordvoerster. De politie kon niet zeggen wat er precies in de mail stond.
Dinsdag bleef vmbo Pascal Zuid in Zaandam dicht na een dreigbrief. Daarvoor is een minderjarige jongen opgepakt.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Een concert van Lil Kleine in het Olympisch Stadion in Amsterdam is zaterdagavond voortijdig gestopt wegens het slechte weer. Een bezoeker van het concert heeft dat laten weten aan het ANP.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Er rijden zaterdagavond en zondagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. Door een blikseminslag op het traject is de treindienst verstoord. Wel kunnen reizigers nog naar Gouda, dat halverwege de twee steden ligt.
2 uur geledenSCHARENDIJKE (ANP) - Een medewerker van Concert at Sea die last had van de gevolgen van een blikseminslag bij het terrein van het festival blijft een nacht ter observatie in het ziekenhuis. Dat heeft de organisatie laten weten. Volgens de organisatie maakt deze medewerker het goed.
3 uur geledenDE BILT (ANP) - In heel het land is code oranje van kracht wegens zware onweersbuien, meldt het KNMI. Eerst gold dit weeralarm in slechts vier provincies (Limburg, Noord-Brabant, Gelderland en Overijssel), maar dat is uitgebreid.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De landelijke technische storing bij Rijkswaterstaat van zaterdag is verholpen. "Alle systemen werken weer", zegt een woordvoerster van de weg- en waterbeheerder. Volgens haar heeft de storing niet geleid tot grote ongeregeldheden in het verkeer en op het water.
4 uur geledenALMERE (ANP) - In Almere zijn twee nachten op rij scooters geroofd onder bedreiging van wapens, meldt de politie. In beide gevallen werden ook persoonlijke eigendommen gestolen.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De systemen van Rijkswaterstaat die door een landelijke storing eruit liggen, beginnen langzaam weer te werken. Dat meldt de weg- en waterbeheerder op X, waar het voorlopig communiceert over actuele verkeersinformatie nu meerdere RWS-websites eruit liggen. "De eerste systemen komen inmiddels weer in de lucht, wat een hoopgevend signaal is."
7 uur geleden