Basisschool in Huizen blijft dicht na 'verontrustende mail'
HUIZEN (ANP) - Basisschool de Ark in Huizen blijft donderdag dicht vanwege een "verontrustende mail". De politie bevestigt berichtgeving van NH Nieuws hierover. Volgens een politiewoordvoerster was de mail geen reden om dicht te blijven, maar de school heeft zelf besloten pas na het paasweekend weer open te gaan.
De school stuurde de mail op, omdat de leiding na de mail wel dacht dat de politie ernaar moest kijken. "Onze specialisten hebben de mail gelezen en beoordeeld en er zou geen sprake zijn van een serieuze dreiging. De school had volgens ons veilig open gekund", aldus de woordvoerster. De politie kon niet zeggen wat er precies in de mail stond.
Dinsdag bleef vmbo Pascal Zuid in Zaandam dicht na een dreigbrief. Daarvoor is een minderjarige jongen opgepakt.
Meer uit Binnenland
OOSTRUM (ANP) - Twee blushelikopters van Defensie helpen woensdag weer bij het bestrijden van de natuurbrand in Limburg. Rond 11.00 uur wordt de eerste waterzak geleegd boven natuurgebied Boschhuizerbergen in Oostrum, ten oosten van Venray. Dat meldt een woordvoerder van Defensie.
28 minuten geledenOOSTRUM (ANP) - Het blijft moeilijk in te schatten hoe lang het nog duurt voordat de brand in een natuurgebied bij het Limburgse Venray onder controle zal zijn. De weersomstandigheden zijn momenteel redelijk gunstig, zegt een woordvoerder van de veiligheidsregio.
1 uur geledenOOSTRUM (ANP) - De bestrijding van de brand in natuurgebied Boschhuizerbergen bij het Limburgse Venray is in de nacht van dinsdag op woensdag "gegaan zoals we hoopten". Dat laat een woordvoerder van de veiligheidsregio weten.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie heeft in de eerste helft van dit jaar een recordaantal meldingen ontvangen over nepagenten. Er kwamen ruim 7200 meldingen binnen, het hoogste aantal dat ooit in een halfjaar is geregistreerd.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vanwege de droogte wordt de Muidertrekvaart vanaf vrijdag afgesloten. Dat laat waterschap Amstel, Gooi en Vecht weten.
8 uur geledenOOSTRUM (ANP) - De natuurbrand bij het Noord-Limburgse Venray is dinsdagavond niet verder uitgebreid, maar ook nog niet onder controle. Dat meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio. Wel is de wind boven het gebied gaan liggen en dat is volgens hem gunstig. "Zeker omdat de blushelikopters 's nachts niet vliegen, is het fijn dat het vuur niet verder wordt verspreid door de wind." De brand in Venray woedt sinds maandag. Tot nu toe is door de brand zo'n honderd hectare natuur verloren gegaan.
8 uur geledenOOSTRUM (ANP) - De Duitse krant Welt meldt dat de Nederlandse brandweer nog niet om assistentie van de Duitse collega's heeft gevraagd bij het blussen van de grote natuurbrand bij Venray. Een woordvoerder van de Veiligheidsregio Limburg-Noord bevestigt dat. Volgens Welt staat de Duitse brandweer wel paraat om te helpen in de Noord-Limburgse plaats, wanneer dat nodig blijkt.
8 uur geleden