Basisplaats voor PSV-doelman Unnerstall in bekerduel met Volendam
VOLENDAM (ANP) - Lars Unnerstall verdedigt dinsdag het doel van PSV in de achtste finales van de KNVB-beker tegen FC Volendam. De Duitser is normaal gesproken de tweede keuze achter Yvon Mvogo, maar in het bekertoernooi kiest trainer Roger Schmidt voor Unnerstall. Dat deed hij de vorige ronde tegen De Graafschap ook.
In vergelijking met de competitiewedstrijd van zaterdag bij Sparta Rotterdam (5-3 winst) keren Denzel Dumfries en Donyell Malen terug in het basisteam. De aanvoerder en topscorer van PSV kregen tegen Sparta rust en kwamen als invaller in het veld.
Jordan Teze verving Dumfries als rechterverdediger en keert nu terug naar het centrum, samen met Timo Baumgartl. Olivier Boscagli krijgt rust en ontbreekt in de selectie. Cody Gakpo viel tegen Sparta geblesseerd uit en is een tijdje uitgeschakeld.
Als PSV wint, plaatsen de Eindhovenaren zich voor de kwartfinales van de KNVB-beker.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Baumgartl, Teze en Max; Ihattaren, Sangaré, Rosario en Mauro Júnior; Madueke en Malen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
33 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
49 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
2 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
4 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
14 uur geleden