
Basisplaats voor PSV-doelman Unnerstall in bekerduel met Volendam
VOLENDAM (ANP) - Lars Unnerstall verdedigt dinsdag het doel van PSV in de achtste finales van de KNVB-beker tegen FC Volendam. De Duitser is normaal gesproken de tweede keuze achter Yvon Mvogo, maar in het bekertoernooi kiest trainer Roger Schmidt voor Unnerstall. Dat deed hij de vorige ronde tegen De Graafschap ook.
In vergelijking met de competitiewedstrijd van zaterdag bij Sparta Rotterdam (5-3 winst) keren Denzel Dumfries en Donyell Malen terug in het basisteam. De aanvoerder en topscorer van PSV kregen tegen Sparta rust en kwamen als invaller in het veld.
Jordan Teze verving Dumfries als rechterverdediger en keert nu terug naar het centrum, samen met Timo Baumgartl. Olivier Boscagli krijgt rust en ontbreekt in de selectie. Cody Gakpo viel tegen Sparta geblesseerd uit en is een tijdje uitgeschakeld.
Als PSV wint, plaatsen de Eindhovenaren zich voor de kwartfinales van de KNVB-beker.
Opstelling PSV: Unnerstall; Dumfries, Baumgartl, Teze en Max; Ihattaren, Sangaré, Rosario en Mauro Júnior; Madueke en Malen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
3 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
4 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden