Basisplaats voor Feyenoorder Larsson in bekerduel met Fortuna
SITTARD (ANP) - Sam Larsson heeft dinsdag in de bekerwedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard een basisplaats. De Zweed krijgt van trainer Dick Advocaat links voorin de voorkeur boven Luis Sinisterra. Sinisterra was zaterdag nog basisspeler in de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen (3-1). De Colombiaan opende toen de score en werd na ruim een uur spelen gewisseld voor Larsson.
De basisploeg van Feyenoord in het duel in de achtste finales is verder ongewijzigd. Rick Karsdorp, hersteld van een liesblessure, moet nog genoegen nemen met een reserverol. Lutsharel Geertruida is rechterverdediger.
Feyenoord won de laatste vier wedstrijden, waarvan drie in de competitie en eentje in de beker.
Mist
Ondanks de mist in Sittard, gaat de wedstrijd vooralsnog gewoon door.
Opstelling Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Senesi, Botteghin en Malacia; Toornstra, Fer en Kökcü; Berghuis, Jørgensen en Larsson.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
35 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
15 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden