Basisplaats voor Davies bij Bayern in duel met Villarreal
VILLARREAL (ANP) - Alphonso Davies maakt in het duel uit de kwartfinales van de Champions League met Villarreal zijn rentree bij Bayern München. Trainer Jürgen Nagelsmann heeft de Canadese verdediger, die op 17 december voor het laatst in actie kwam, een basisplaats gegeven. Davies testte in december positief op corona en kreeg daarna hartproblemen.
De aanval bij de Zuid-Duitsers wordt geleid door Robert Lewandowski. De Pool hield aan de interlandperiode, waarin hij zich met zijn land kwalificeerde voor het WK, een lichte ribblessure over en speelde daarom zaterdag in het competitieduel met Freiburg maar een uur mee. Jamal Musiala en Serge Gnabry, wisselspelers in dat duel, staan nu wel in de basis.
Bij Villarreal, dat thuis speelt, staat de Nederlandse aanvaller Arnaut Danjuma zoals verwacht aan de aftrap. Die is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
9 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
13 uur geleden