Basisplaats voor Davies bij Bayern in duel met Villarreal
VILLARREAL (ANP) - Alphonso Davies maakt in het duel uit de kwartfinales van de Champions League met Villarreal zijn rentree bij Bayern München. Trainer Jürgen Nagelsmann heeft de Canadese verdediger, die op 17 december voor het laatst in actie kwam, een basisplaats gegeven. Davies testte in december positief op corona en kreeg daarna hartproblemen.
De aanval bij de Zuid-Duitsers wordt geleid door Robert Lewandowski. De Pool hield aan de interlandperiode, waarin hij zich met zijn land kwalificeerde voor het WK, een lichte ribblessure over en speelde daarom zaterdag in het competitieduel met Freiburg maar een uur mee. Jamal Musiala en Serge Gnabry, wisselspelers in dat duel, staan nu wel in de basis.
Bij Villarreal, dat thuis speelt, staat de Nederlandse aanvaller Arnaut Danjuma zoals verwacht aan de aftrap. Die is om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.
2 uur geledenVALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.
2 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
14 uur geleden