Basisplaats verdediger De Ligt bij Manchester United
SOUTHAMPTON (ANP) - Matthijs de Ligt staat aan de aftrap bij Manchester United in de uitwedstrijd tegen Southampton. Coach Erik ten Hag geeft het vertrouwen aan de verdediger die bij Oranje in de afgelopen interlandperiode enkele keren schutterde. Ten Hag heeft wel Casemiro buiten de ploeg gehouden. De Braziliaanse middenvelder ging in het laatste competitieduel met Liverpool (0-3) enkele keren opzichtig in de fout.
De Ligt leed dinsdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland balverlies waaruit de gelijkmaker (1-1) viel. Het duel eindigde in 2-2. Drie dagen eerder werd een fout van De Ligt ook al afgestraft in het duel met Bosnië en Herzegovina. Oranje won wel, met 5-2.
Het duel met Southampton begint om 13.30 uur.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Verdediger Gernot Trauner (34) heeft zijn afscheid als professioneel voetballer aangekondigd. De Oostenrijker vertrok deze zomer na vijf jaar transfervrij bij Feyenoord en zat sindsdien zonder club.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).
15 uur geledenTILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.
1 dag geleden