Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basilasjvili en Norrie verrassende finalisten in Indian Wells

Basilasjvili en Norrie verrassende finalisten in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De Georgische tennisser Nikoloz Basilasjvili en de Brit Cameron Norrie zijn de verrassende finalisten op het toernooi van Indian Wells. Basilasjvili, de nummer 36 van de wereld, was in zijn halve finale te sterk voor de Amerikaan Taylor Fritz: 7-6 (5) 6-3. Norrie, tien plaatsen hoger op de wereldranglijst bivakkerend, schakelde de Bulgaar Grigor Dimitrov uit.

De 29-jarige Basilasjvili won eerder dit jaar al toernooien in Doha en München. Tegen Fritz kende hij een moeizame eerste set met drie setballen tegen, maar via de tiebreak zette hij de eerste stap richting eindstrijd van het masterstoernooi in Californië. In de tweede set was een break in de zevende game de aanzet tot de winst. Fritz was in de kwartfinales nog te sterk geweest voor de als vierde geplaatste Duitser Alexander Zverev.

Norrie had tegen Dimitrov met zijn opslag een machtig wapen. De 26-jarige Brit, geboren in Zuid-Afrika en opgegroeid in Nieuw-Zeeland, gaat op jacht naar zijn tweede titel na winst eerder dit jaar in Los Cabos. Dimitrov was in de vierde ronde nog verantwoordelijk geweest voor de eliminatie van de Rus Daniil Medvedev, de nummer 1 van de plaatsingslijst.

Meer uit Sport

Márquez wint na val alsnog sprintrace MotoGP in Jerez

JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.

2 uur geleden
Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

3 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

5 uur geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

6 uur geleden
Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

21 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

23 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 dag geleden