Basic-Fit komt met kwartaalcijfers
HOOFDDORP (ANP) - Basic-Fit maakt de resultaten bekend van de afgelopen periode. In het eerste kwartaal van dit jaar was de omzet van de sportscholenuitbater nog ingestort doordat de meeste fitnessclubs gedwongen dicht moest blijven om de verspreiding van het coronavirus te voorkomen.
De sportscholen zijn in Nederland weer onder voorwaarden geopend sinds 19 mei. Dat betekent dat die clubs van Basic-Fit iets meer dan de helft van het tweede kwartaal gesloten bleven. Vanaf begin juni zijn alle sportscholen van het bedrijf in Frankrijk en België weer open. Daarmee waren alle 905 sportlocaties van de onderneming heropend.
In juni werd bekend dat Basic-Fit ruim 300 miljoen euro aan extra financiering heeft opgehaald, onder meer om de verdere groei van de onderneming te bekostigen. Het bedrijf wil in het hele jaar ongeveer 105 nieuwe fitnessclubs openen.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP) - Nederland beschikt met chipmachinemaker ASML en andere bedrijven over "een hightech-ecosysteem van wereldklasse". Maar de groei wordt geremd door een reeks knelpunten, stelt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) in een nieuwe publicatie. Zo is volgens het fonds sprake van tekorten aan geschikt personeel en vakkennis.
1 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Vanaf medio 2028 vinden er voor het eerst commerciële directe vluchten plaats tussen Sydney en New York. Dat heeft de Australische luchtvaartmaatschappij Qantas bekendgemaakt.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het verkorten van de WW kan iets helpen om extra mensen aan het werk te krijgen, maar het effect is "beperkt", heeft het Centraal Planbureau (CPB) becijferd. Een kabinetsplan met zo'n maatregel werd onlangs uitgesteld na forse kritiek vanuit de vakbonden en meerdere oppositiepartijen.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het verkorten van de WW kan iets helpen om extra mensen aan het werk te krijgen, maar het effect is "beperkt", heeft het Centraal Planbureau (CPB) becijferd. Een kabinetsplan met zo'n maatregel werd onlangs uitgesteld na forse kritiek vanuit de vakbonden en meerdere oppositiepartijen.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met gemengde uitslagen de handelsdag uitgegaan. Techgraadmeter Nasdaq bereikte een nieuw recordniveau, terwijl beleggers tegelijkertijd de ontwikkelingen tussen de Verenigde Staten en Iran scherp in de gaten hielden.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Vereniging van Effectenbezitters (VEB) vindt de stap van WSP Global om het bod op ingenieursbureau Arcadis in te trekken "zeer begrijpelijk" vanuit de Canadezen bezien. "Het is zeer spijtig dat een beursgenoteerde onderneming als Arcadis het niet nodig vond om in gesprek te gaan met een serieus bedrijf", laat adjunct-directeur Errol Keyner van de belangenclub voor beleggers weten.
10 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De Franse overheid gaat de steun uitbreiden voor inwoners van het land die het hardst getroffen worden door de stijgende brandstofprijzen. Dat heeft de Franse minister van Financiën Roland Lescure gezegd. Hij heeft nieuwe maatregelen aangekondigd om huishoudens te helpen die kampen met hoge brandstofkosten door het conflict in het Midden-Oosten.
10 uur geleden