Basaçikoglu weg bij Turkse club Kayserispor
KAYSERI (ANP) - Aan het verblijf van aanvaller Bilal Basaçikoglu bij de Turkse club Kayserispor is een einde gekomen. De 24-jarige vleugelspits, geboren in Zaanstad, heeft zijn contract laten ontbinden. Basaçikoglu had een conflict met de clubleiding, zo onthult hij op Instagram.
"Ik heb alles wat ik kon gedaan voor de club. Totdat ik voelde dat de club de steun aan mij introk", schrijft de oud-speler van sc Heerenveen en Feyenoord, die de afgelopen weken amper meer speeltijd kreeg. "Ik ben ergens vals van beschuldigd. Er zijn nog meer dingen gebeurd die niet naar buiten zijn gekomen, maar ik wil niet over negatieve dingen praten terwijl de club zich in deze situatie bevindt."
Kayserispor staat in de Turkse competitie op de voorlaatste plaats, onder de degradatiestreep. Heel wat spelers vertrokken al dit seizoen, onder wie spits Emmanuel Adebayor. Ben Rienstra speelt wel nog bij Kayserispor. De middenvelder, in de zomer overgekomen van sc Heerenveen, begon het seizoen als basiskracht, maar zit de laatste weken op de bank.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geleden