Barty geeft in Rome geblesseerd op bij voorsprong
ROME (ANP) - Tennisster Ashleigh Barty heeft in de kwartfinales van het WTA-toernooi van Rome opgegeven. De Australische nummer 1 van de wereld had tegen de Amerikaanse Coco Gauff net de eerste set gewonnen en leidde met 2-1 in de tweede set.
De 25-jarige Barty, afgelopen weekend nog finaliste in Madrid, had last van een armblessure. Ze speelde ook met een ingepakte rechterarm.
Over ruim twee weken begint Roland Garros, het toernooi dat Barty in 2019 wist te winnen. Vorig jaar ontbrak ze omdat ze tijdens de coronacrisis in Australië wilde blijven.
De 17-jarige Gauff, de mondiale nummer 35, neemt het zaterdag bij de laatste vier op tegen de winnares van het duel tussen Iga Swiatek uit Polen en de Oekraïense Elina Svitolina.
Meer uit Sport
MEXICO-STAD (ANP) - Lando Norris heeft de beste tijd gereden in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Mexico-Stad. De regerend wereldkampioen van McLaren was exact één duizendste van een seconde sneller dan kampioenschapsleider Kimi Antonelli van Mercedes. Max Verstappen reed in zijn Red Bull de vijfde tijd op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez, waar de coureurs door gebrek aan grip af en toe moeite hadden de bochten te houden. De viervoudig wereldkampioen gaf 0,351 seconde toe op Piastri.
13 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft zichzelf verbaasd met de zege op de 1500 meter op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Thialf. "Bizar, omdat de race niet goed was en vanwege mijn vorm", zei de 36-jarige routinier, die met 1.45,35 net iets sneller was dan Joep Wennemars.
32 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) ook de tweede 500 meter op haar naam geschreven. De olympisch en wereldkampioene was met 36,97 veel sneller dan Angel Daleman (37,42) en Suzanne Schulting (37,55).
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1500 meter gewonnen. De 36-jarige schaatser van Team Reggeborgh was in Thialf in Heerenveen met 1.45,35 sneller dan Joep Wennemars van Team Essent (1.45,40) en Serge Yoro van Team X2O Badkamers in 1.45,68.
3 uur geledenABU DHABI (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft een bronzen medaille veroverd op de Grand Slam van Abu Dhabi in de klasse tot 78 kilogram. Het is haar tweede medaille op een internationaal toernooi uit de toonaangevende categorie. De 24-jarige Van Heemst won eerder dit jaar zilver op de Grand Slam van Doesjanbe (Tadzjikistan).
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Femke Kok heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker (WCKT) in Heerenveen de eerste 500 meter gewonnen. De olympisch- en wereldkampioene was met 37,23 net iets sneller dan Amber Duizendstraal en Angel Daleman. Duizendstraal werd tweede met 37,38 en Daleman derde met 37,41.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 3000 meter op haar naam geschreven. De schaatsster van Team Royal A-ware was in Thialf met 3.56,18 sneller dan Nederlands allroundkampioene Gioya Lancee (3.57,99) en Nederlands kampioene op de 3000 meter Merel Conijn (3.58,20).
4 uur geleden