Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barty beleeft succesvolle terugkeer en knokt zich langs Gauff

Barty beleeft succesvolle terugkeer en knokt zich langs Gauff

ADELAIDE (ANP) - Ashleigh Barty heeft op het WTA-toernooi van Adelaide een succesvolle terugkeer beleefd. De nummer 1 van de wereld knokte zich in de tweede ronde in drie sets langs de Amerikaanse Coco Gauff. Het werd 4-6 7-5 6-1.

Barty, die in de eerste ronde een bye had, stond met 6-4 4-2 achter. Nadat de Australische in de tweede set was teruggekomen tot 4-4, plaatste ze op 6-5 een cruciale break. Het verzet van Gauff was in de derde set gebroken en de 17-jarige nummer 22 van de wereld pakte nog maar één game.

De 25-jarige Barty was sinds de US Open van vorig jaar niet meer in actie gekomen. Ze meldde zich af voor de WTA Finals en besloot zich op het nieuwe seizoen te gaan richten.

Vorig jaar verloor Barty in Adelaide in de tweede ronde van de Amerikaanse Danielle Collins.

Meer uit Sport

Verstappen oppermachtig in kwalificatie Grote Prijs van Spanje

BARCELONA (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen heeft zaterdag in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje de beste tijd neergezet. De tweevoudig wereldkampioen en leider in het klassement van dit seizoen kwam op het Circuit de Catalunya nabij Barcelona tot 1.12,272. Hij start zondag derhalve vanaf poleposition.

1 uur geleden
Swiatek gunt Chinese Wang geen enkele game op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft nog maar eens duidelijk gemaakt waarom ze voor velen de grote favoriete is voor de eindzege op Roland Garros. De als eerste geplaatste Poolse gunde de Chinese Wang Xinyu geen enkele game in de derde ronde (6-0 6⁻0). Het duel was al na 51 minuten afgelopen.

2 uur geleden
Nadal wacht heupoperatie en is vijf maanden uitgeschakeld

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Het seizoen voor Rafael Nadal is zo goed als voorbij. De Spaanse tennisser moet zich aan zijn gekwetste heup laten opereren. Daarna moet hij volgens zijn manager vijf maanden revalideren.

4 uur geleden
Tennisser Ruud stuurt Zhang naar huis op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Casper Ruud uit Noorwegen heeft ten koste van de Chinees Zhang Zhizhen de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De als vierde geplaatste finalist van vorig jaar won in Parijs in vier sets: 4-6 6-4 6-1 6-4.

5 uur geleden
Verstappen leidt door regen ontsierde derde training in Barcelona

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft derde vrije training van de Grote Prijs van Spanje als snelste afgesloten. De meeste teams kwamen in de training nauwelijks in actie omdat het zacht regende bij het Circuit de Catalunya nabij Barcelona.

5 uur geleden
Tennisser Koolhof naar kwartfinales dubbeltoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft zich met zijn Britse partner Neal Skupski geplaatst voor de kwartfinales van het dubbelspel op Roland Garros. Het als eerste geplaatste duo was op het grandslamtoernooi in Parijs in twee sets te sterk voor de Kazach Aleksandr Nedovjesov en Miguel Ángel Reyes-Varela uit Mexico: 7-5 6-4.

6 uur geleden
Rybakina meldt zich af voor derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina heeft zich op Roland Garros afgemeld voor de derde ronde. De 23-jarige tennisster uit Kazachstan kwam wegens ziekte niet in actie tegen de Spaanse Sara Sorribes Tormo.

7 uur geleden