Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bartomeu: dankzij coronacrisis komt droom van Koeman uit

Bartomeu: dankzij coronacrisis komt droom van Koeman uit

BARCELONA (ANP) - De coronacrisis heeft een rol gespeeld bij het besluit van Ronald Koeman om nu wel te kiezen voor FC Barcelona. Dat zei voorzitter Josep Maria Bartomeu in een interview op het tv-kanaal van de Catalaanse topclub. "In december heeft Koeman ons verteld dat hij een verantwoordelijkheid had voor het Nederlands elftal. Toen was het EK nog een paar maanden weg, maar corona heeft de situatie veranderd. Het is al vele jaren een droom voor hem om trainer van onze club te worden."

Inmiddels is door de coronacrisis het EK verplaatst naar de zomer van 2021 en heeft Barcelona na het ontslag van Quique Setién een nieuwe trainer nodig die de club uit de sportieve crisis moet trekken. "We kennen hem en weten hoe hij denkt, maar ook vanwege zijn ervaring willen we hem als de nieuwe trainer. Hij kent ook de filosofie van Barça en gelooft in onze speelstijl. Dat is ook een reden voor hem om voor Barcelona te kiezen."

Bartomeu zei ook dat hij met Koeman heeft gesproken over versterkingen voor de selectie. "Maar de komst van nieuwe spelers hangt ook af van het vertrek van anderen", zei hij. Sterspeler Lionel Messi gaat in ieder geval niet weg, ondanks de geruchten. "Messi heeft al zo vaak gezegd dat hij zijn carrière bij Barcelona wil beëindigen en Koeman heeft ons verteld dat Messi een van de pilaren in zijn project is."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

10 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

11 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

11 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

11 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

15 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

15 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

15 uur geleden