'Barney' zet al zijn dartsprijzen te koop
DEN HAAG (ANP) - Voormalig dartskampioen Raymond van Barneveld zet zijn volledige prijzenkast te koop. De 52-jarige Hagenaar, die eind vorig jaar bij het WK in Londen zijn professionele loopbaan beëindigde, gaat via een onlineveiling zijn bekers en alle andere gewonnen memorabilia in fases aanbieden. Volgende week vrijdag begint de eerste verkoopronde.
"Die bekers staan hier al eeuwen, ik ben er wel een beetje klaar mee", liet Van Barneveld bij de NOS weten. "Het mag weg. Ja, echt. Het lijkt mij ook leuk voor de fans, die mij jarenlang volgden. Om hen dat aan te bieden. Er zullen een hoop mensen zeggen: 'Hij ligt in scheiding en heeft geld nodig.' Nou, je mag mijn bankafschriften zien, dat is zeker niet het geval."
Van Barneveld won in zijn glanzende carrière onder meer vijf wereldtitels. Hij wil in het darts graag een eigen profteam beginnen. "Daarvoor kan ik het geld van de veiling goed gebruiken."
Meer uit Sport
GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
1 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
2 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft zich niet geplaatst voor het hoofdtoernooi van Roland Garros. De Nederlandse speelster verloor in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi; ze boog na twee lange sets voor de Poolse Maja Chwalinska: 6-7 (4) 5-7.
9 uur geleden