'Barney' zet al zijn dartsprijzen te koop
DEN HAAG (ANP) - Voormalig dartskampioen Raymond van Barneveld zet zijn volledige prijzenkast te koop. De 52-jarige Hagenaar, die eind vorig jaar bij het WK in Londen zijn professionele loopbaan beëindigde, gaat via een onlineveiling zijn bekers en alle andere gewonnen memorabilia in fases aanbieden. Volgende week vrijdag begint de eerste verkoopronde.
"Die bekers staan hier al eeuwen, ik ben er wel een beetje klaar mee", liet Van Barneveld bij de NOS weten. "Het mag weg. Ja, echt. Het lijkt mij ook leuk voor de fans, die mij jarenlang volgden. Om hen dat aan te bieden. Er zullen een hoop mensen zeggen: 'Hij ligt in scheiding en heeft geld nodig.' Nou, je mag mijn bankafschriften zien, dat is zeker niet het geval."
Van Barneveld won in zijn glanzende carrière onder meer vijf wereldtitels. Hij wil in het darts graag een eigen profteam beginnen. "Daarvoor kan ik het geld van de veiling goed gebruiken."
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
4 minuten geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
44 minuten geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
2 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
19 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
19 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
22 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
23 uur geleden