'Barney' zet al zijn dartsprijzen te koop
DEN HAAG (ANP) - Voormalig dartskampioen Raymond van Barneveld zet zijn volledige prijzenkast te koop. De 52-jarige Hagenaar, die eind vorig jaar bij het WK in Londen zijn professionele loopbaan beëindigde, gaat via een onlineveiling zijn bekers en alle andere gewonnen memorabilia in fases aanbieden. Volgende week vrijdag begint de eerste verkoopronde.
"Die bekers staan hier al eeuwen, ik ben er wel een beetje klaar mee", liet Van Barneveld bij de NOS weten. "Het mag weg. Ja, echt. Het lijkt mij ook leuk voor de fans, die mij jarenlang volgden. Om hen dat aan te bieden. Er zullen een hoop mensen zeggen: 'Hij ligt in scheiding en heeft geld nodig.' Nou, je mag mijn bankafschriften zien, dat is zeker niet het geval."
Van Barneveld won in zijn glanzende carrière onder meer vijf wereldtitels. Hij wil in het darts graag een eigen profteam beginnen. "Daarvoor kan ik het geld van de veiling goed gebruiken."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout was al vanaf de zomer bezig met de olympische 500 meter. "Toen werd het programma van de Spelen bekend en zag ik dat deze afstand op mijn verjaardag was ingepland. Dat kan geen toeval zijn. Ik wist dat het op deze dag moest gebeuren", sprak de rijder van TeamNL, die in Milaan zijn 26e verjaardag vierde met een zilveren medaille. Zijn broer Jens behaalde, na zijn olympische titels op de 1000 en 1500 meter, brons.
10 minuten geledenMILAAN (ANP) - Diepe ontgoocheling overheerst bij de shorttracksters na de olympische finale van de aflossing. Daarin kwam Michelle Velzeboer ten val waardoor het team met verder Xandra Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap als nummer 4 naast de medailles greep. "Dit is ontzettend teleurstellend, het is heel veel pech", zei Xandra Velzeboer.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement weer een plaats gestegen. Dat is te danken aan de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout, die in Milaan op de 500 meter respectievelijk als tweede en derde eindigden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen een zilveren medaille behaald op de 500 meter. Zijn broer Jens van 't Wout eindigde als derde en pakte het brons. De zege ging naar de Canadees Steven Dubois. Teun Boer, de derde Nederlandse deelnemer, ging in de finale onderuit.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben bij de Spelen in Milaan na een val naast een medaille gegrepen op de aflossing. In de Milano Ice Skating Arena eindigde het team van Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap in de finale als vierde. Het goud ging naar Zuid-Korea, voor Italië en Canada.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout kan woensdag zijn derde olympische medaille bij de Spelen van Milaan winnen. De 24-jarige Nederlander plaatste zich in de Milano Ice Skating Arena voor de finale van de 500 meter. Eerder won Van 't Wout, die de snelste was in de tweede halve finale, goud op de 1000 en 1500 meter.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft een volgende stap gezet op weg naar zijn derde medaille op de Olympische Spelen in Milaan. De olympisch kampioen op de 1000 en 1500 meter bereikte woensdag de halve finale op de 500 meter.
6 uur geleden