Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona zonder problemen naar laatste acht Spaanse beker

Barcelona zonder problemen naar laatste acht Spaanse beker

BARCELONA (ANP) - Na Real Madrid heeft ook FC Barcelona zich geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de Copa del Rey. De Catalaanse club, ook onder de nieuwe trainer Quique Setién nog niet bijster op dreef, kende weinig problemen met Leganés. De nummer 19 van La Liga kreeg in Camp Nou een 5-0-nederlaag te incasseren.

Antoine Griezmann zette de thuisploeg al na 4 minuten op voorsprong, op aangeven van de mee opgekomen rechtsback Nélson Semedo. Na een klein halfuur kopte de Franse verdediger Clément Lenglet raak uit een hoekschop.

Na de pauze kregen de vele toeristen op de tribune waarvoor ze gekomen waren: Lionel Messi scoorde via het been van verdediger Rodrigo Tarin. In de 80e minuut schoot de Argentijnse vedette nog tegen doelman Iván Cuellar waarna de kort ervoor in het veld gekomen Braziliaan Arthur in de rebound raak schoot: 4-0. Messi zorgde kort voor tijd voor een toegift: 5-0. Frenkie de Jong speelde het hele duel. Aartsrivaal Real Madrid won woensdag met 4-0 bij Real Zaragoza.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

10 minuten geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

37 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

3 uur geleden