Barcelona zonder problemen naar laatste acht Spaanse beker
BARCELONA (ANP) - Na Real Madrid heeft ook FC Barcelona zich geplaatst voor de kwartfinales van de strijd om de Copa del Rey. De Catalaanse club, ook onder de nieuwe trainer Quique Setién nog niet bijster op dreef, kende weinig problemen met Leganés. De nummer 19 van La Liga kreeg in Camp Nou een 5-0-nederlaag te incasseren.
Antoine Griezmann zette de thuisploeg al na 4 minuten op voorsprong, op aangeven van de mee opgekomen rechtsback Nélson Semedo. Na een klein halfuur kopte de Franse verdediger Clément Lenglet raak uit een hoekschop.
Na de pauze kregen de vele toeristen op de tribune waarvoor ze gekomen waren: Lionel Messi scoorde via het been van verdediger Rodrigo Tarin. In de 80e minuut schoot de Argentijnse vedette nog tegen doelman Iván Cuellar waarna de kort ervoor in het veld gekomen Braziliaan Arthur in de rebound raak schoot: 4-0. Messi zorgde kort voor tijd voor een toegift: 5-0. Frenkie de Jong speelde het hele duel. Aartsrivaal Real Madrid won woensdag met 4-0 bij Real Zaragoza.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
2 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
18 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
19 uur geleden