Barcelona zonder Frenkie de Jong in Spaanse beker
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt het donderdag zonder Frenkie de Jong op tegen UE Cornellà in de derde ronde van het Spaanse bekertoernooi. De Nederlandse middenvelder krijgt rust van trainer Ronald Koeman en behoort niet tot de selectie. Lionel Messi (geschorst) en oud-Ajacied Sergiño Dest (lichte blessure) ontbreken ook, net als de al langer geblesseerde Ansu Fati, Gerard Piqué, Philippe Coutinho en Sergi Roberto.
Koeman neemt wel onder anderen Marc-André ter Stegen, Sergio Busquets, Antoine Griezmann, Ousmane Dembélé, Miralem Pjanic en Clement Lenglet mee naar Cornellà, de club uit de derde klasse die in de vorige ronde Atlético Madrid wist te verrassen (1-0). Real Madrid werd woensdag uitgeschakeld door een andere derdeklasser, CD Alcoyano (2-1).
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
15 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
19 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
22 uur geleden