Barcelona zonder Frenkie de Jong in Spaanse beker
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt het donderdag zonder Frenkie de Jong op tegen UE Cornellà in de derde ronde van het Spaanse bekertoernooi. De Nederlandse middenvelder krijgt rust van trainer Ronald Koeman en behoort niet tot de selectie. Lionel Messi (geschorst) en oud-Ajacied Sergiño Dest (lichte blessure) ontbreken ook, net als de al langer geblesseerde Ansu Fati, Gerard Piqué, Philippe Coutinho en Sergi Roberto.
Koeman neemt wel onder anderen Marc-André ter Stegen, Sergio Busquets, Antoine Griezmann, Ousmane Dembélé, Miralem Pjanic en Clement Lenglet mee naar Cornellà, de club uit de derde klasse die in de vorige ronde Atlético Madrid wist te verrassen (1-0). Real Madrid werd woensdag uitgeschakeld door een andere derdeklasser, CD Alcoyano (2-1).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
4 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
18 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
21 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
21 uur geleden