Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona zoekt bewijs voor scheidsrechtersfout in Clásico

Barcelona zoekt bewijs voor scheidsrechtersfout in Clásico

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona gaat op zoek naar bewijs dat er een fout is gemaakt bij het afkeuren van een doelpunt van Lamine Yamal in de Clásico tegen Real Madrid. Voorzitter Joan Laporta heeft bij de Spaanse voetbalbond en de scheidsrechterscommissie alle beelden en audio-opnamen over het niet toegekende doelpunt opgevraagd. Als daaruit blijkt dat het wel een geldige goal was, dan wil Barcelona dat de wedstrijd wordt overgespeeld.

Eerder hekelde coach Xavi van FC Barcelona na afloop van de met 3-2 verloren wedstrijd het ontbreken van doellijntechnologie. De trainer was ervan overtuigd dat bij het schot van Yamal in de 28e minuut de bal de doellijn had gepasseerd. Het doelpunt werd niet toegekend omdat officials dat met behulp van de videoscheidsrechter niet konden vaststellen. "Het is een schande", zei Xavi. "Iedereen zag het. Mijn gevoel is dat deze wedstrijd niet eerlijk was."

Laporta kondigde aan werk te maken van het incident. "Als de club, zodra de documentatie is geanalyseerd, concludeert dat er een fout is gemaakt, zullen we alle noodzakelijke maatregelen nemen om de situatie ongedaan te maken, zonder eventuele juridische stappen uit te sluiten", zei hij in een door de club verspreide video. "Als wordt bevestigd dat het doelpunt geldig was, zullen we verzoeken dat de wedstrijd opnieuw wordt gespeeld."

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

2 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

4 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

4 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

7 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

9 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

10 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

10 uur geleden