Barcelona ziet ook verdediger Christensen geblesseerd uitvallen
KOPENHAGEN (ANP) - De medische staf van FC Barcelona heeft er een nieuwe zorg bij. De koploper van de Spaanse voetbalcompetitie zag verdediger Andreas Christensen met een beenblessure terugkeren uit Denemarken.
Christensen liep die blessure donderdagavond op tijdens de 3-1-overwinning van Denemarken in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Finland. De 26-jarige verdediger moest al na 18 minuten vervangen worden. Hij heeft inmiddels het Deense kamp verlaten en is in de selectie vervangen door voormalig PSV-speler Mathias Jørgensen.
Frenkie de Jong raakte afgelopen weekend tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (2-1) eveneens geblesseerd. De Oranje-international moest zodoende deze week afzeggen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Gibraltar. De niet fitte middenvelder Pedri haakte ook al af voor de interlands van Spanje tegen Noorwegen en Schotland.
De eerste wedstrijd van Barcelona is het competitieduel met Elche op 1 april. De Catalaanse club voert La Liga aan met een voorsprong van 12 punten op naaste belager Real Madrid.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
1 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
15 uur geleden