Barcelona ziet ook verdediger Christensen geblesseerd uitvallen
KOPENHAGEN (ANP) - De medische staf van FC Barcelona heeft er een nieuwe zorg bij. De koploper van de Spaanse voetbalcompetitie zag verdediger Andreas Christensen met een beenblessure terugkeren uit Denemarken.
Christensen liep die blessure donderdagavond op tijdens de 3-1-overwinning van Denemarken in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Finland. De 26-jarige verdediger moest al na 18 minuten vervangen worden. Hij heeft inmiddels het Deense kamp verlaten en is in de selectie vervangen door voormalig PSV-speler Mathias Jørgensen.
Frenkie de Jong raakte afgelopen weekend tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (2-1) eveneens geblesseerd. De Oranje-international moest zodoende deze week afzeggen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk en Gibraltar. De niet fitte middenvelder Pedri haakte ook al af voor de interlands van Spanje tegen Noorwegen en Schotland.
De eerste wedstrijd van Barcelona is het competitieduel met Elche op 1 april. De Catalaanse club voert La Liga aan met een voorsprong van 12 punten op naaste belager Real Madrid.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
34 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
3 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
8 uur geleden