Barcelona wil voortaan alleen nog maar tickets op naam verkopen
BARCELONA (ANP) - Barcelona wil bij internationale thuiswedstrijden voortaan alleen nog maar tickets op naam verkopen. Reden is dat donderdag bij de wedstrijd in de kwartfinales van de Europa League tegen Eintracht Frankfurt volgens schattingen ruim 25.000 Duitse fans in Camp Nou zaten.
Officieel had Barcelona niet meer dan 5000 kaarten beschikbaar gesteld voor de aanhang van de tegenstander. De rest zou via 'doorverkoop' van Spaanse toeschouwers of via reisbureaus aan een toegangsbewijs zijn gekomen. Bij Barcelona is grote ergernis ontstaan over de gang van zaken, wellicht mede in de hand gewerkt door de nederlaag (2-3) en de uitschakeling in het toernooi.
Voorzitter Joan Laporta zei zich te hebben geschaamd voor de gang van zaken en bood excuses aan. "Dit had nooit mogen gebeuren. We gaan maatregelen treffen", zei hij.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
4 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
9 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
9 uur geleden