Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona wacht duel met 'beste Manchester United sinds jaren'

Barcelona wacht duel met 'beste Manchester United sinds jaren'

MANCHESTER (ANP) - Barcelona wacht donderdag een wedstrijd tegen "het beste Manchester United sinds jaren". Dat zei trainer Xavi van de koploper van de Spaanse competitie voorafgaand aan de ontmoeting met de Engelse formatie van trainer Erik ten Hag. De eerste 'clash' tussen de teams in de Europa League eindigde gelijk, 2-2.

"Het wordt moeilijk", zei Xavi, zoals trainers dat wel vaker zeggen. "Manchester United is een van de beste teams in Europa van dit moment en bewijst dat elke wedstrijd weer. In Barcelona hebben we al gemerkt hoe lastig het is tegen ze te spelen. Maar wij gaan er alles aan doen om verder te komen, al moeten we daarvoor wel in topvorm zijn."

Evenals bij de eerste ontmoeting prees hij Ten Hag, de voormalige coach van onder meer Ajax. "Hij doet het geweldig. Zijn team heeft intensiteit, mentaliteit, passie en ritme. Wij moeten minstens op elk niveau gelijkwaardig zijn om een kans te maken. Daarnaast moeten we persoonlijkheid tonen en loyaal blijven aan onze eigen speelstijl."

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

7 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

9 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

9 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

10 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

11 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

11 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

13 uur geleden