Barcelona wacht duel met 'beste Manchester United sinds jaren'
MANCHESTER (ANP) - Barcelona wacht donderdag een wedstrijd tegen "het beste Manchester United sinds jaren". Dat zei trainer Xavi van de koploper van de Spaanse competitie voorafgaand aan de ontmoeting met de Engelse formatie van trainer Erik ten Hag. De eerste 'clash' tussen de teams in de Europa League eindigde gelijk, 2-2.
"Het wordt moeilijk", zei Xavi, zoals trainers dat wel vaker zeggen. "Manchester United is een van de beste teams in Europa van dit moment en bewijst dat elke wedstrijd weer. In Barcelona hebben we al gemerkt hoe lastig het is tegen ze te spelen. Maar wij gaan er alles aan doen om verder te komen, al moeten we daarvoor wel in topvorm zijn."
Evenals bij de eerste ontmoeting prees hij Ten Hag, de voormalige coach van onder meer Ajax. "Hij doet het geweldig. Zijn team heeft intensiteit, mentaliteit, passie en ritme. Wij moeten minstens op elk niveau gelijkwaardig zijn om een kans te maken. Daarnaast moeten we persoonlijkheid tonen en loyaal blijven aan onze eigen speelstijl."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
31 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan de laatste weken van dit jaar niet beschikken over Naci Ünüvar. De aanvaller liep deze week tijdens de training een spierblessure op, meldt de Enschedese club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens moet het voorlopig zonder aanvoerder Jordy Clasie stellen. De 34-jarige middenvelder is geopereerd aan zijn enkel. Dat zei Martens in aanloop naar het Eredivisieduel met sc Heerenveen van zondag, op de website van de Alkmaarse club.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen NAC Breda in de Eredivisie de beschikking over nagenoeg zijn gehele selectie. "We hebben er in de interlandperiode geen blessures bijgekregen", sprak de coach, die vrijdag zijn 62e verjaardag viert, op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven. Alleen de langdurig geblesseerden Ruben van Bommel en Alassane Pléa ontbreken.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.
4 uur geleden