Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-voorzitter wilde 'steunpilaar De Jong nooit verkopen'

Barcelona-voorzitter wilde 'steunpilaar De Jong nooit verkopen'

BARCELONA (ANP) - Barcelona-voorzitter Joan Laporta heeft ontkend dat hij Frenkie de Jong wilde verkopen. De voorzitter noemt de Oranje-international een van de belangrijke spelers van het elftal.

"Hij is een van onze steunpilaren", verklaarde Laporta bij Barca TV. "Hij is een van de grote jonge talenten en een van de aanstaande leiders van het team. Ik heb Frenkie nooit willen verkopen."

De Jong werd lange tijd in verband gebracht met een overgang naar het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De 25-jarige middenvelder speelde onder Ten Hag bij Ajax, voordat hij in 2019 de overstap naar Barcelona maakte.

Sergio Busquets

Laporta reageerde ook op de berichten in de Spaanse media dat de 34-jarige Sergio Busquets tijdens de transferperiode in januari naar het Amerikaanse Inter Miami zou kunnen vertrekken. "Ik weet niet of hij deze winter vertrekt of doorgaat tot het einde van het seizoen, maar we willen dat hij doorgaat. Xavi rekent op Sergio", aldus Laporta.

Koploper Barcelona gaat de tweede seizoenshelft in met een voorsprong van 2 punten op naaste belager Real Madrid. De Catalaanse club hervat de competitie op 31 december met een thuiswedstrijd tegen Espanyol.

Meer uit Voetbal

Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

5 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

5 uur geleden
Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

6 uur geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

7 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

7 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

7 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

7 uur geleden