Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-voorzitter wilde 'steunpilaar De Jong nooit verkopen'

Barcelona-voorzitter wilde 'steunpilaar De Jong nooit verkopen'

BARCELONA (ANP) - Barcelona-voorzitter Joan Laporta heeft ontkend dat hij Frenkie de Jong wilde verkopen. De voorzitter noemt de Oranje-international een van de belangrijke spelers van het elftal.

"Hij is een van onze steunpilaren", verklaarde Laporta bij Barca TV. "Hij is een van de grote jonge talenten en een van de aanstaande leiders van het team. Ik heb Frenkie nooit willen verkopen."

De Jong werd lange tijd in verband gebracht met een overgang naar het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De 25-jarige middenvelder speelde onder Ten Hag bij Ajax, voordat hij in 2019 de overstap naar Barcelona maakte.

Sergio Busquets

Laporta reageerde ook op de berichten in de Spaanse media dat de 34-jarige Sergio Busquets tijdens de transferperiode in januari naar het Amerikaanse Inter Miami zou kunnen vertrekken. "Ik weet niet of hij deze winter vertrekt of doorgaat tot het einde van het seizoen, maar we willen dat hij doorgaat. Xavi rekent op Sergio", aldus Laporta.

Koploper Barcelona gaat de tweede seizoenshelft in met een voorsprong van 2 punten op naaste belager Real Madrid. De Catalaanse club hervat de competitie op 31 december met een thuiswedstrijd tegen Espanyol.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

1 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

1 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

2 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

3 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

3 uur geleden
Rots bezorgt FC Twente in slotfase punt bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.

6 uur geleden
Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

10 uur geleden