Barcelona-voorzitter wilde 'steunpilaar De Jong nooit verkopen'
BARCELONA (ANP) - Barcelona-voorzitter Joan Laporta heeft ontkend dat hij Frenkie de Jong wilde verkopen. De voorzitter noemt de Oranje-international een van de belangrijke spelers van het elftal.
"Hij is een van onze steunpilaren", verklaarde Laporta bij Barca TV. "Hij is een van de grote jonge talenten en een van de aanstaande leiders van het team. Ik heb Frenkie nooit willen verkopen."
De Jong werd lange tijd in verband gebracht met een overgang naar het Manchester United van trainer Erik ten Hag. De 25-jarige middenvelder speelde onder Ten Hag bij Ajax, voordat hij in 2019 de overstap naar Barcelona maakte.
Sergio Busquets
Laporta reageerde ook op de berichten in de Spaanse media dat de 34-jarige Sergio Busquets tijdens de transferperiode in januari naar het Amerikaanse Inter Miami zou kunnen vertrekken. "Ik weet niet of hij deze winter vertrekt of doorgaat tot het einde van het seizoen, maar we willen dat hij doorgaat. Xavi rekent op Sergio", aldus Laporta.
Koploper Barcelona gaat de tweede seizoenshelft in met een voorsprong van 2 punten op naaste belager Real Madrid. De Catalaanse club hervat de competitie op 31 december met een thuiswedstrijd tegen Espanyol.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden