Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-voorzitter noemt corruptiebeschuldigingen pure laster

Barcelona-voorzitter noemt corruptiebeschuldigingen pure laster

BARCELONA (ANP) - Voorzitter Joan Laporta noemt de beschuldigingen aan het adres van FC Barcelona over vermeende corruptie pure laster. "Men probeert ons doelbewust kapot te maken", aldus de topman. De Spaanse justitie is inmiddels een onderzoek begonnen naar verdachte betalingen van de club aan een voormalige baas van de scheidsrechterscommissie.

"Denk niet dat wij ons alleen maar gaan verdedigen, wij gaan ook de aanval kiezen", zo sprak Laporta in een video-boodschap de leden van de club toe. "Er zijn personen die Barcelona willen destabiliseren, op de korte en vooral op de lange termijn. We zullen dit allemaal gaan bewijzen."

Het Openbaar Ministerie klaagde Barcelona eerder aan voor betalingen aan een bedrijf dat in handen was van een voormalige baas van de scheidsrechterscommissie in Spanje. De oud-voorzitters Josep Maria Bartomeu en Sandro Rosell zouden zich daarmee schuldig hebben gemaakt aan omkoping. De betreffende arbiter is José Maria Enriquez Negreira. Het zou gaan om betalingen tussen 2001 en 2018 ter hoogte van 6,5 miljoen euro.

Barcelona is momenteel koploper in de Spaanse competitie. Zondag staat het topduel met achtervolger en titelverdediger Real Madrid op het programma.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

5 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

5 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

6 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

8 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

8 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

10 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

10 uur geleden