Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona verspeelt punten na rode kaart Frenkie de Jong

Barcelona verspeelt punten na rode kaart Frenkie de Jong

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is het nieuwe jaar begonnen met puntenverlies. De Catalaanse ploeg leek bij stadgenoot Espanyol op weg naar een zege, maar nadat Frenkie de Jong met rood van het veld was gestuurd, kwam de thuisploeg nog op gelijke hoogte. De Chinese invaller Wu Lei schoot in de 88e minuut de 2-2 binnen.

Espanyol, dat onderaan staat in de Spaanse voetbalcompetitie, kwam in de 23e minuut op voorsprong via David López. Hij kopte de bal binnen uit een indraaiende vrije trap van Marc Roca. Het betekende voor Barcelona al het achtste tegendoelpunt dit seizoen uit een spelhervatting, twee meer dan in het volledige vorige voetbaljaar.

Onder aanvoering van Luis Suárez wist Barça de achterstand in het eerste kwartier na rust om te zetten in een voorsprong. Een kwartier voor tijd werd De Jong met zijn tweede gele kaart weggestuurd en in ondertal moest Barcelona nog de gelijkmaker incasseren.

Meer uit Voetbal

De Jong maakt rentree op trainingsveld bij Barcelona na blessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.

2 uur geleden
Persconferentie Ierland voor duel met Israël abrupt afgebroken

BAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.

2 uur geleden
Vele tegendoelpunten zijn steeds meer een thema bij Oranje

ZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.

3 uur geleden
Dumfries wil Van Dijk voor 100e interland zege als cadeau geven

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië in de Nations League aanvoerder Virgil van Dijk een overwinning als cadeau geven voor zijn honderdste interland. Dat zei rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries, die zondag zelf aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal begint.

5 uur geleden
Dumfries en Xavi willen terug naar kortere interlandperiodes

ZEIST (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries en bondscoach Xavi Hernández vinden het experiment van de UEFA met een lange interlandperiode met daarin vier wedstrijden in anderhalve week tijd niet geslaagd. Dat gaven ze zaterdag allebei aan in Zeist, waar ze tijdens een persconferentie vooruitkeken naar de ontmoeting van zondag met Servië in de Nations League.

5 uur geleden
Xavi voert tegen Servië aantal wijzigingen door in opstelling

ZEIST (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández voert zondag in de thuiswedstrijd tegen Servië een aantal wijzigingen door in zijn basisopstelling. Dat zei de Spanjaard zaterdagmiddag tijdens een persconferentie in Zeist.

5 uur geleden
Rechter zet Turkse scheidsrechterbaas vast om corruptie

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het hoofd van de Turkse scheidsrechtersorganisatie is door de rechtbank in voorlopige hechtenis genomen. Ferhat Gündoğdu zou zich schuldig hebben gemaakt aan het manipuleren van onder meer aanstellingen en benoemingen van arbiters. Zijn aanhouding houdt ook verband met het omvangrijke gokschandaal in de Turkse scheidsrechterswereld. De voetbalbond schorste een jaar geleden 149 arbiters op verdenking van illegale weddenschappen op wedstrijden.

10 uur geleden