Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona verspeelt in extra tijd zege bij Real Betis

Barcelona verspeelt in extra tijd zege bij Real Betis

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft bij Real Betis 2 punten laten liggen. De middenmoter uit Sevilla kwam in de extra tijd op gelijke hoogte met de koploper: 2-2.

Barcelona had dinsdag met 5-1 gewonnen bij Mallorca, nadat het daarvoor in drie competitieduels maar 1 punt had gehaald. Kort voor rust opende Robert Lewandowski de score met zijn zestiende doelpunt van het seizoen. De Pool tikte van dichtbij raak op aangeven van Jules Koundé. Betis drong na de rust aan en kreeg bijna niet te missen kansen via onder anderen Sergi Altimira en Luis Avila.

Barcelona-trainer Hansi Flick bracht na een uur Frenkie de Jong en Ferran Torres in het veld. Een overtreding van De Jong op Vitor Roque werd na ingrijpen van de VAR bestraft met een penalty. De Jong kreeg geel, de woedende Flick zelfs rood. Giovani Lo Celso liet zich niet afleiden en schoot overtuigend raak: 1-1.

Ferran Torres maakte in de 82e minuut de 2-1, een doelpunt op aangeven van Lamine Yamal dat aanvankelijk van scheidsrechter Muniz Ruiz Alejandro geen goedkeuring kreeg. De VAR oordeelde dat er geen sprake was van buitenspel. De punten leken binnen, maar in de extra tijd maakte Assane Diao alsnog gelijk.

Meer uit Voetbal

Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

52 minuten geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

4 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

5 uur geleden
Salah-Eddine niet fit genoeg voor PSV - Heracles

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.

5 uur geleden
Real Madrid - Manchester City en PSG - Chelsea in laatste 16 CL

NYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.

6 uur geleden
Frimpong keert terug bij Liverpool-selectie van trainer Slot

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong maakt weer deel uit van de selectie van Liverpool in aanloop naar het competitieduel met West Ham United. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens een persconferentie. De Oranje-international was ongeveer een maand niet beschikbaar vanwege een hamstringblessure.

8 uur geleden
Messi gevloerd door veldbestormer in oefenduel op Puerto Rico

SAN JUAN (ANP) - Lionel Messi is in de nacht van donderdag op vrijdag tijdens een oefenwedstrijd op Puerto Rico gevloerd door een veldbestormer. Tegen het eind van het duel kwamen meerdere toeschouwers het veld op, waarvan sommigen in Messi-tenue. Een van hen besloot het voetbalicoon te omhelzen, waarop een beveiliger de supporter vastgreep en de drie mannen omvielen. De Argentijnse wereldkampioen stond snel op en bleef rustig.

8 uur geleden