Barcelona verspeelt in extra tijd zege bij Real Betis
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft bij Real Betis 2 punten laten liggen. De middenmoter uit Sevilla kwam in de extra tijd op gelijke hoogte met de koploper: 2-2.
Barcelona had dinsdag met 5-1 gewonnen bij Mallorca, nadat het daarvoor in drie competitieduels maar 1 punt had gehaald. Kort voor rust opende Robert Lewandowski de score met zijn zestiende doelpunt van het seizoen. De Pool tikte van dichtbij raak op aangeven van Jules Koundé. Betis drong na de rust aan en kreeg bijna niet te missen kansen via onder anderen Sergi Altimira en Luis Avila.
Barcelona-trainer Hansi Flick bracht na een uur Frenkie de Jong en Ferran Torres in het veld. Een overtreding van De Jong op Vitor Roque werd na ingrijpen van de VAR bestraft met een penalty. De Jong kreeg geel, de woedende Flick zelfs rood. Giovani Lo Celso liet zich niet afleiden en schoot overtuigend raak: 1-1.
Ferran Torres maakte in de 82e minuut de 2-1, een doelpunt op aangeven van Lamine Yamal dat aanvankelijk van scheidsrechter Muniz Ruiz Alejandro geen goedkeuring kreeg. De VAR oordeelde dat er geen sprake was van buitenspel. De punten leken binnen, maar in de extra tijd maakte Assane Diao alsnog gelijk.
Meer uit Voetbal
NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
14 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
20 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
20 uur geleden