Barcelona verspeelt in extra tijd zege bij Real Betis
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft bij Real Betis 2 punten laten liggen. De middenmoter uit Sevilla kwam in de extra tijd op gelijke hoogte met de koploper: 2-2.
Barcelona had dinsdag met 5-1 gewonnen bij Mallorca, nadat het daarvoor in drie competitieduels maar 1 punt had gehaald. Kort voor rust opende Robert Lewandowski de score met zijn zestiende doelpunt van het seizoen. De Pool tikte van dichtbij raak op aangeven van Jules Koundé. Betis drong na de rust aan en kreeg bijna niet te missen kansen via onder anderen Sergi Altimira en Luis Avila.
Barcelona-trainer Hansi Flick bracht na een uur Frenkie de Jong en Ferran Torres in het veld. Een overtreding van De Jong op Vitor Roque werd na ingrijpen van de VAR bestraft met een penalty. De Jong kreeg geel, de woedende Flick zelfs rood. Giovani Lo Celso liet zich niet afleiden en schoot overtuigend raak: 1-1.
Ferran Torres maakte in de 82e minuut de 2-1, een doelpunt op aangeven van Lamine Yamal dat aanvankelijk van scheidsrechter Muniz Ruiz Alejandro geen goedkeuring kreeg. De VAR oordeelde dat er geen sprake was van buitenspel. De punten leken binnen, maar in de extra tijd maakte Assane Diao alsnog gelijk.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
42 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.
3 uur geleden