Barcelona verspeelt in extra tijd zege bij Real Betis
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft bij Real Betis 2 punten laten liggen. De middenmoter uit Sevilla kwam in de extra tijd op gelijke hoogte met de koploper: 2-2.
Barcelona had dinsdag met 5-1 gewonnen bij Mallorca, nadat het daarvoor in drie competitieduels maar 1 punt had gehaald. Kort voor rust opende Robert Lewandowski de score met zijn zestiende doelpunt van het seizoen. De Pool tikte van dichtbij raak op aangeven van Jules Koundé. Betis drong na de rust aan en kreeg bijna niet te missen kansen via onder anderen Sergi Altimira en Luis Avila.
Barcelona-trainer Hansi Flick bracht na een uur Frenkie de Jong en Ferran Torres in het veld. Een overtreding van De Jong op Vitor Roque werd na ingrijpen van de VAR bestraft met een penalty. De Jong kreeg geel, de woedende Flick zelfs rood. Giovani Lo Celso liet zich niet afleiden en schoot overtuigend raak: 1-1.
Ferran Torres maakte in de 82e minuut de 2-1, een doelpunt op aangeven van Lamine Yamal dat aanvankelijk van scheidsrechter Muniz Ruiz Alejandro geen goedkeuring kreeg. De VAR oordeelde dat er geen sprake was van buitenspel. De punten leken binnen, maar in de extra tijd maakte Assane Diao alsnog gelijk.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
21 minuten geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
6 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
22 uur geleden