Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona verliest ook van Rayo Vallecano, Depay mist strafschop

Barcelona verliest ook van Rayo Vallecano, Depay mist strafschop

MADRID (ANP) - Voor trainer Ronald Koeman nemen de problemen toe bij FC Barcelona. Drie dagen na de thuisnederlaag tegen Real Madrid (1-2) ging het ook bij Rayo Vallecano mis. De ploeg van Koeman verloor in Madrid met 1-0. In de 72e minuut miste Memphis Depay namens de bezoekers een strafschop.

Rayo Vallecano kwam na een halfuur op voorsprong. Sergio Busquets verspeelde de bal aan Oscar Trejo, die Radamel Falcao lanceerde. De 35-jarige Colombiaan kapte Gerard Piqué uit en schoot raak in de verre hoek, 1-0. Het was dit seizoen alweer de achtste keer, in dertien wedstrijden (alle competities), dat Barça op een achterstand van 1-0 kwam.

Barcelona slaagde er nadien niet in om veel kansen af te dwingen. Het spel was slordig en weinig creatief. Depay dwong nog wel een strafschop af, maar faalde daarna van 11 meter. Doelman Stole Dimitrievski lag in de goede hoek en was de Nederlandse international ook in de rebound de baas.

Luuk de Jong

In de 84e minuut mocht 'breekijzer' Luuk de Jong nog invallen. Ook de lange aanvaller kon de derde competitienederlaag van Barcelona niet voorkomen. De ploeg van Koeman staat op de negende plek met 15 punten. Rayo Vallecano steeg naar de vijfde plaats.

Middenvelder Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona door een hamstringblessure. Het is nog onduidelijk hoelang de international aan de kant moet blijven. Koeman kon evenmin beschikken over zijn getalenteerde aanvaller Ansu Fati, die last heeft van een knieblessure. Ook Pedri en Martin Braithwaite zijn nog niet fit. Sergio Agüero stond voor de eerste keer in het basisteam bij Barcelona.

Meer uit Voetbal

Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

42 minuten geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

2 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

4 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

7 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

19 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

21 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

22 uur geleden