Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona verliest ook van Rayo Vallecano, Depay mist strafschop

Barcelona verliest ook van Rayo Vallecano, Depay mist strafschop

MADRID (ANP) - Voor trainer Ronald Koeman nemen de problemen toe bij FC Barcelona. Drie dagen na de thuisnederlaag tegen Real Madrid (1-2) ging het ook bij Rayo Vallecano mis. De ploeg van Koeman verloor in Madrid met 1-0. In de 72e minuut miste Memphis Depay namens de bezoekers een strafschop.

Rayo Vallecano kwam na een halfuur op voorsprong. Sergio Busquets verspeelde de bal aan Oscar Trejo, die Radamel Falcao lanceerde. De 35-jarige Colombiaan kapte Gerard Piqué uit en schoot raak in de verre hoek, 1-0. Het was dit seizoen alweer de achtste keer, in dertien wedstrijden (alle competities), dat Barça op een achterstand van 1-0 kwam.

Barcelona slaagde er nadien niet in om veel kansen af te dwingen. Het spel was slordig en weinig creatief. Depay dwong nog wel een strafschop af, maar faalde daarna van 11 meter. Doelman Stole Dimitrievski lag in de goede hoek en was de Nederlandse international ook in de rebound de baas.

Luuk de Jong

In de 84e minuut mocht 'breekijzer' Luuk de Jong nog invallen. Ook de lange aanvaller kon de derde competitienederlaag van Barcelona niet voorkomen. De ploeg van Koeman staat op de negende plek met 15 punten. Rayo Vallecano steeg naar de vijfde plaats.

Middenvelder Frenkie de Jong ontbrak bij Barcelona door een hamstringblessure. Het is nog onduidelijk hoelang de international aan de kant moet blijven. Koeman kon evenmin beschikken over zijn getalenteerde aanvaller Ansu Fati, die last heeft van een knieblessure. Ook Pedri en Martin Braithwaite zijn nog niet fit. Sergio Agüero stond voor de eerste keer in het basisteam bij Barcelona.

Meer uit Voetbal

Salah-Eddine keert na finale Afrika Cup direct terug in basis PSV

NEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.

10 minuten geleden
Go Ahead en Stoke City akkoord over recordtransfer spits Smit

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.

12 minuten geleden
Go Ahead Eagles-aanvoerder Deijl op weg naar Feyenoord

NICE (ANP) - De transfer van Mats Deijl van Go Ahead Eagles naar Feyenoord is zo goed als rond. "Het gaat nog om de kleine lettertjes", zegt technisch manager Marc van Hintum van Go Ahead tegen ESPN.

13 minuten geleden
Fortuna verkoopt verdediger Mendes na vijf maanden

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt na ruim vijf maanden alweer afscheid van Houboulang Mendes. De 27-jarige geboren Fransman, die als international voor Guinee-Bissau voetbalde, stapt over naar Servette FC. Bij de Zwitserse club, die uitkomt op het hoogste niveau, ondertekent hij een meerjarig contract.

1 uur geleden
Franse voetballer Hernández beschuldigd van mensenhandel

PARIJS (ANP/RTR) - Franse aanklagers zijn een onderzoek gestart naar de Franse international Lucas Hernández en zijn partner naar aanleiding van beschuldigingen van mensenhandel en illegale tewerkstelling door een Colombiaans gezin. Het paar ontkent elke misstand en zegt te goeder trouw te hebben gehandeld, maar te zijn gemanipuleerd.

1 uur geleden
Timber bij nieuwe club Marseille onthaald door zingende fans

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber is in Marseille aangekomen om zijn transfer naar Olympique Marseille af te ronden. De 24-jarige middenvelder van Feyenoord sprak zich afgelopen weekend na de thuisnederlaag in de Kuip tegen Sparta (3-4) uit over een conflict met trainer Robin van Persie. Sindsdien ging het hard met de transfer naar de Franse nummer 3, die zo goed als rond is. Timber had bij Feyenoord nog een contract voor een halfjaar.

2 uur geleden
Spelers Manchester City betalen tickets fans na debacle bij Bodø

MANCHESTER (ANP/AFP) - De spelers van Manchester City betalen de kaartjes voor de fans die dinsdag aanwezig waren bij de uitwedstrijd tegen Bodø/Glimt in de Champions League. De Engelse topclub blameerde zich met 3-1 bij de Noren, die daarmee hun eerste zege van dit seizoen boekten in het hoofdtoernooi.

2 uur geleden