Barcelona traint gewoon en Koeman geeft daarna persconferentie
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman kan bij Barcelona met zijn A-selectie de voorbereiding hervatten op de uitwedstrijd woensdag tegen Athletic Bilbao. Een extra testronde op het coronavirus pakte dinsdag voor alle spelers en overgebleven stafleden negatief uit. De Spaanse ploeg traint om 18.00 uur waarna Koeman een digitale persconferentie geeft.
Barcelona maakte maandagavond laat bekend dat twee leden van de technische staf positief waren bevonden op het coronavirus. Wie het zijn, vermeldde de clubleiding niet, maar om Koeman gaat het dus niet. Volgens het protocol van La Liga zijn de twee positief geteste personen in zelfisolatie gegaan.
Het vastgestelde programma op dinsdag voor de A-selectie moest worden omgegooid vanwege de extra testronde. Nu iedereen verder negatief is bevonden, kunnen Koeman en zijn manschappen de dagelijkse routine weer oppakken.
Naast Koeman behoren onder anderen Alfred Schreuder en de Zweed Henrik Larsson tot de technische staf van Barcelona. De voormalige bondscoach was afgelopen zomer samen met vrouw Bartina Koeman al besmet geraakt met het coronavirus. Hij had toen volgens zijn echtgenote flink last van ziekteverschijnselen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
12 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden