Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-trainer rekent op Olmo in finale Spaanse Supercup

Barcelona-trainer rekent op Olmo in finale Spaanse Supercup

JEDDAH (ANP/DPA) - Barcelona-trainer Hansi Flick heeft voor zondag in de strijd om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid Dani Olmo terug. Nadat de hoogste Spaanse sportrechtbank had bepaald dat de registratie van Olmo en Pau Víctor voorlopig is verlengd, kan de Duitser beide spelers weer opstellen. Met name Olmo speelt een belangrijke rol in het elftal van Flick. "Er is geen probleem", zei de coach een dag voor een nieuwe editie van de 'Clásico' in het Saudische Jeddah.

Volgens Flick is Olmo vooral gelukkig dat hij weer mag voetballen nadat eerder twee verschillende rechters, de Spaanse voetbalbond (RFEF) en de hoogste Spaanse voetbalcompetitie (La Liga) het verzoek van de club om Olmo en Pau Víctor speelgerechtigd te krijgen voor de tweede helft van het seizoen hadden afgewezen. Dat kwam omdat Barcelona door de schuldenlast niet voldoet aan de regels voor het salarisplafond.

Door de verkoop van vip-loges aan een investeringsfonds in het verbouwde Camp Nou voor ongeveer 100 miljoen euro had Barcelona-voorzitter Joan Laporta gemeend de licentie voor beide spelers veilig te hebben gesteld. Maar uiteindelijk moest de hoogste sportrechtbank beslissen dat Olmo en Víctor voorlopig speelgerechtigd zijn.

"Ik heb tegen het team gezegd: als er veel rumoer is buiten, moeten we juist sterker zijn", vertelde Flick, die zijn eerste trofee met Barcelona kan veroveren sinds zijn aantreden afgelopen zomer. Barcelona staat in La Liga derde achter Real Madrid en Atlético Madrid. Flick: "Als we deze wedstrijd winnen, geeft dat ons meer vertrouwen voor de rest van het seizoen."

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

3 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

3 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

3 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

4 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

4 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

4 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

4 uur geleden