Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-trainer Flick rekent op inzetbare De Jong tegen Bayern

Barcelona-trainer Flick rekent op inzetbare De Jong tegen Bayern

BARCELONA (ANP) - Barcelona-trainer Hansi Flick denkt dat Frenkie de Jong woensdag in het Champions League-duel met Bayern München kan spelen. De Oranje-international maakte drie weken geleden tegen het Zwitserse Young Boys zijn rentree na maanden blessureleed, maar kwam daarna in de competitie alleen nog tot een korte invalbeurt. Zondag bleef De Jong tegen Sevilla op de bank.

"Het was de bedoeling dat Frenkie tegen Sevilla zou beginnen", vertelde Flick op de persconferentie. "Maar hij voelde zich niet helemaal goed." Uit de woorden van Flick viel op te maken dat het inmiddels weer beter gaat met de Nederlandse middenvelder, die lang kampte met een enkelblessure. "Behalve Eric (García) is iedereen er klaar voor. Ik ben blij dat ze allemaal beschikbaar zijn."

Flick ziet een aantal geblesseerde spelers terugkeren, onder wie middenvelder Gavi die zondag na een klein jaar zijn rentree maakte. Ook Dani Olmo zat zondag weer op de bank. Onder anderen doelman Marc-André ter Stegen en verdediger Andreas Christensen ontbreken nog voor langere tijd.

Heupblessure

Bayern München is zonder middenvelder Aleksandar Pavlovic naar Barcelona afgereisd. De 20-jarige Duitse international brak zaterdag in het competitieduel met VfB Stuttgart zijn rechtersleutelbeen. Onzeker is of sterspeler Jamal Musiala kan spelen. De aanvaller kampte met een heupblessure, die hem onder meer de interland tegen Oranje kostte, maar werkte dinsdag wel de laatste training in München af. Coach Vincent Kompany heeft nog niet besloten of Musiala in actie komt tegen Barcelona.

Barcelona en Bayern München, waar Flick eerder trainer was, beginnen woensdag om 21.00 uur aan hun duel in het olympisch stadion van Barcelona. Beide clubs hebben 3 punten uit de eerste twee duels in het hoofdtoernooi verzameld.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

2 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

3 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

3 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

3 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

4 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

5 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

6 uur geleden