Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-trainer Flick rekent op inzetbare De Jong tegen Bayern

Barcelona-trainer Flick rekent op inzetbare De Jong tegen Bayern

BARCELONA (ANP) - Barcelona-trainer Hansi Flick denkt dat Frenkie de Jong woensdag in het Champions League-duel met Bayern München kan spelen. De Oranje-international maakte drie weken geleden tegen het Zwitserse Young Boys zijn rentree na maanden blessureleed, maar kwam daarna in de competitie alleen nog tot een korte invalbeurt. Zondag bleef De Jong tegen Sevilla op de bank.

"Het was de bedoeling dat Frenkie tegen Sevilla zou beginnen", vertelde Flick op de persconferentie. "Maar hij voelde zich niet helemaal goed." Uit de woorden van Flick viel op te maken dat het inmiddels weer beter gaat met de Nederlandse middenvelder, die lang kampte met een enkelblessure. "Behalve Eric (García) is iedereen er klaar voor. Ik ben blij dat ze allemaal beschikbaar zijn."

Flick ziet een aantal geblesseerde spelers terugkeren, onder wie middenvelder Gavi die zondag na een klein jaar zijn rentree maakte. Ook Dani Olmo zat zondag weer op de bank. Onder anderen doelman Marc-André ter Stegen en verdediger Andreas Christensen ontbreken nog voor langere tijd.

Heupblessure

Bayern München is zonder middenvelder Aleksandar Pavlovic naar Barcelona afgereisd. De 20-jarige Duitse international brak zaterdag in het competitieduel met VfB Stuttgart zijn rechtersleutelbeen. Onzeker is of sterspeler Jamal Musiala kan spelen. De aanvaller kampte met een heupblessure, die hem onder meer de interland tegen Oranje kostte, maar werkte dinsdag wel de laatste training in München af. Coach Vincent Kompany heeft nog niet besloten of Musiala in actie komt tegen Barcelona.

Barcelona en Bayern München, waar Flick eerder trainer was, beginnen woensdag om 21.00 uur aan hun duel in het olympisch stadion van Barcelona. Beide clubs hebben 3 punten uit de eerste twee duels in het hoofdtoernooi verzameld.

Meer uit Voetbal

Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

1 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

1 uur geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

22 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

1 dag geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 dag geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 dag geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden