Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-supporters willen dat Messi blijft en Bartomeu vertrekt

Barcelona-supporters willen dat Messi blijft en Bartomeu vertrekt

BARCELONA (ANP/AFP) - Supporters van FC Barcelona hebben zich dinsdagavond verzameld voor stadion Camp Nou en smeken hun stervoetballer Lionel Messi bij de club te blijven. De groep van ruim honderd fans riep daarnaast om het vertrek van voorzitter Josep Maria Bartomeu.

Messi heeft het bestuur van Barcelona dinsdagavond volgens verschillende media laten weten dat hij per direct bij de club wil vertrekken. De Argentijnse vedette zou zich daarbij beroepen op een clausule, die het hem vrij gemakkelijk maakt weg te gaan.

Barcelona, dat Ronald Koeman vorige week presenteerde als de nieuwe coach, wil de voetballer echter aan zijn contract houden dat loopt tot eind juni 2021. Koeman liet eerder ook weten dat hij Messi graag voor de club wil behouden.

Het bestuur van Barcelona was dinsdagavond bijeen en de druk op voorzitter Bartomeu om af te treden neemt steeds meer toe. Bartomeu heeft tegen de Spaanse krant Sport ontkend dat hij zijn ontslag zou hebben ingediend.

Meer uit Sport

US Open begint dinsdag voor Van de Zandschulp, De Jong en Rus

NEW YORK (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp, Jesper de Jong en Arantxa Rus beginnen dinsdag aan het hoofdtoernooi van de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. De Nederlanders werden eerder al gekoppeld aan een tegenstander en hebben nu ook een locatie en tijd toegewezen gekregen.

2 uur geleden
Venus Williams in eerste ronde US Open uitgeschakeld door Kenin

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Venus Williams (46) is in de eerste ronde van de US Open uitgeschakeld door haar 27-jarige landgenote Sofia Kenin. De oudste van de twee zussen Williams verloor maandagochtend vroeg (Nederlandse tijd) in het Arthur Ashe Stadium.

4 uur geleden
Djokovic (39) verliest in eerste ronde US Open van Navone

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft in de eerste ronde van de US Open verloren van de 25-jarige Argentijn Mariano Navone. De 39-jarige Serviër verloor in vijf sets (7-6, 5-7, 4-6, 6-2, 6-1) van Navone.

6 uur geleden
Tennisser Medvedev met zege op Gaston naar tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev staat in de tweede ronde van de US Open. De als zevende geplaatste Rus was in drie sets te sterk voor de Fransman Hugo Gaston: 6-4 6-2 6-4. De wedstrijd was na twee uur en achttien minuten afgelopen.

14 uur geleden
Van der Poel had 'geen power' in de benen bij mislukt WK

VAL DI SOLE (ANP) - Mathieu van der Poel (31) had "geen power" in zijn benen. Dat zei de Nederlander na zijn mislukte poging zondag om het WK mountainbike te winnen. "Ik had geen goede dag. Dat was al vanaf het begin zo. Ik bleef zitten waar ik zat", zei Van der Poel, die als 33e was gestart en als nummer 30 eindigde tegen de NOS.

16 uur geleden
Tennisster Pegula eenvoudig naar tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jessica Pegula is goed begonnen aan de US Open. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Elena-Gabriela Ruse in de eerste ronde van het laatste grandslamtoernooi van het seizoen: 6-3 6-2.

17 uur geleden
Duitse hockeyers verslaan Spanje in WK-finale

WAVER (ANP) - Duitsland is wereldkampioen hockey bij de mannen. De Europees kampioen won in de finale met 1-0 van Spanje. Het enige doelpunt werd in de 44e minuut gemaakt door Michel Struthoff. Nederland werd vierde op het WK hockey in Nederland en België.

17 uur geleden