Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona stopt gesprekken met Inter over Lautaro

Barcelona stopt gesprekken met Inter over Lautaro

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona heeft de gesprekken met Internazionale over een mogelijke transfer van de Argentijnse aanvaller Lautaro Martínez stopgezet. "We hebben een paar weken geleden met Inter gesproken, maar nu praten we niet meer", vertelde voorzitter Josep Bartomeu van de Spaanse voetbalclub aan de Catalaanse televisie.

De 22-jarige Lautaro wordt al maanden met een transfer naar Barcelona in verband gebracht. De Argentijn scoorde dit seizoen in alle competities bij elkaar zeventien keer voor Inter uit Milaan. "We moeten nu eerst La Liga en de Champions League uitspelen", zei Bartomeu. "Daarna moeten we bekijken wat onze prioriteiten zijn."

Bartomeu verwacht niet dat Barcelona deze zomer Neymar kan terughalen. "Ik denk niet dat PSG hem op de markt wil brengen. En Neymar is een speler van PSG", zei de voorzitter die wel positief is over een langer verblijf van Lionel Messi.

Spaanse media meldden eerder deze maand dat de grote ster van Barcelona geen trek meer heeft om zijn tot volgend jaar zomer lopende contract te verlengen. "Met Messi praten we en hebben we gepraat en zullen we ook altijd blijven praten", benadrukte Bartomeu. "Ik twijfel er niet aan dat hij bij Barcelona zal blijven. Zijn toekomst ligt hier als voetballer, maar ook daarna."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

5 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

5 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

5 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

8 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

8 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

8 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

9 uur geleden