
Barcelona stopt gesprekken met Inter over Lautaro
BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona heeft de gesprekken met Internazionale over een mogelijke transfer van de Argentijnse aanvaller Lautaro Martínez stopgezet. "We hebben een paar weken geleden met Inter gesproken, maar nu praten we niet meer", vertelde voorzitter Josep Bartomeu van de Spaanse voetbalclub aan de Catalaanse televisie.
De 22-jarige Lautaro wordt al maanden met een transfer naar Barcelona in verband gebracht. De Argentijn scoorde dit seizoen in alle competities bij elkaar zeventien keer voor Inter uit Milaan. "We moeten nu eerst La Liga en de Champions League uitspelen", zei Bartomeu. "Daarna moeten we bekijken wat onze prioriteiten zijn."
Bartomeu verwacht niet dat Barcelona deze zomer Neymar kan terughalen. "Ik denk niet dat PSG hem op de markt wil brengen. En Neymar is een speler van PSG", zei de voorzitter die wel positief is over een langer verblijf van Lionel Messi.
Spaanse media meldden eerder deze maand dat de grote ster van Barcelona geen trek meer heeft om zijn tot volgend jaar zomer lopende contract te verlengen. "Met Messi praten we en hebben we gepraat en zullen we ook altijd blijven praten", benadrukte Bartomeu. "Ik twijfel er niet aan dat hij bij Barcelona zal blijven. Zijn toekomst ligt hier als voetballer, maar ook daarna."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft opnieuw een hoofdrol gespeeld. De 38-jarige Argentijn stond met een doelpunt en een assist aan de basis van een 3-1-overwinning van Inter Miami op Seattle Sounders. Het duel in de Major League Soccer (MLS) was beladen nadat de finale van de Leagues Cup tussen beide clubs onlangs nog op vechtpartijen was uitgelopen.
6 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.
18 uur geleden