Barcelona stopt gesprekken met Inter over Lautaro
BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona heeft de gesprekken met Internazionale over een mogelijke transfer van de Argentijnse aanvaller Lautaro Martínez stopgezet. "We hebben een paar weken geleden met Inter gesproken, maar nu praten we niet meer", vertelde voorzitter Josep Bartomeu van de Spaanse voetbalclub aan de Catalaanse televisie.
De 22-jarige Lautaro wordt al maanden met een transfer naar Barcelona in verband gebracht. De Argentijn scoorde dit seizoen in alle competities bij elkaar zeventien keer voor Inter uit Milaan. "We moeten nu eerst La Liga en de Champions League uitspelen", zei Bartomeu. "Daarna moeten we bekijken wat onze prioriteiten zijn."
Bartomeu verwacht niet dat Barcelona deze zomer Neymar kan terughalen. "Ik denk niet dat PSG hem op de markt wil brengen. En Neymar is een speler van PSG", zei de voorzitter die wel positief is over een langer verblijf van Lionel Messi.
Spaanse media meldden eerder deze maand dat de grote ster van Barcelona geen trek meer heeft om zijn tot volgend jaar zomer lopende contract te verlengen. "Met Messi praten we en hebben we gepraat en zullen we ook altijd blijven praten", benadrukte Bartomeu. "Ik twijfel er niet aan dat hij bij Barcelona zal blijven. Zijn toekomst ligt hier als voetballer, maar ook daarna."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden