Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona stelt kampioenschap Real Madrid nog even uit

Barcelona stelt kampioenschap Real Madrid nog even uit

VALLADOLID (ANP) - FC Barcelona heeft de strijd om het landskampioenschap nog niet helemaal opgegeven. De titelhouder pakte bij de bescheiden middenmoter Real Valladolid drie punten, maar dat ging niet zonder moeite. Een vroege treffer van Arturo Vidal bleek voldoende voor de derde competitiezege op rij: 0-1. Frenkie de Jong ontbrak nog steeds bij Barça wegens een kuitblessure, die hem nu bijna een maand aan de kant houdt.

Barcelona heeft nu 1 punt minder dan koploper Real Madrid, dat maandag bij middenmoter Granada aantreedt. De lijstaanvoerder kan in dat duel de landstitel nog niet veiligstellen. Er zijn daarna nog twee speelronden te gaan in La Liga. Indien Barça niet had gewonnen in Valladolid had Real Madrid het kampioenschap in Granada wel kunnen veroveren.

Vidal opende na een kwartier de score op aangeven van Lionel Messi. De Chileen schoot raak in de verre hoek (0-1). Voor Messi was het zijn twintigste assist dit seizoen in La Liga. Dat zijn de meeste assists voor een speler in een seizoen in La Liga sinds oud-ploeggenoot Xavi op 21 uitkwam in het seizoen 2008-2009.

Topaankoop Antoine Griezmann (ex-Atlético Madrid) miste kort na het doelpunt van Vidal een uitgelezen kans. In een riante positie raakte de geplaagde Franse spits, die zijn topvorm bij Barcelona maar niet kan vinden, de bal volledig verkeerd. Na de rust keerde Griezmann niet meer terug. Luis Suárez was zijn getergde vervanger. Ook hij kon de score in de tweede helft voor het fletse Barcelona niet verder uitbouwen.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

4 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

4 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

5 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

5 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

6 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

16 uur geleden