Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona stelt kampioenschap Real Madrid nog even uit

Barcelona stelt kampioenschap Real Madrid nog even uit

VALLADOLID (ANP) - FC Barcelona heeft de strijd om het landskampioenschap nog niet helemaal opgegeven. De titelhouder pakte bij de bescheiden middenmoter Real Valladolid drie punten, maar dat ging niet zonder moeite. Een vroege treffer van Arturo Vidal bleek voldoende voor de derde competitiezege op rij: 0-1. Frenkie de Jong ontbrak nog steeds bij Barça wegens een kuitblessure, die hem nu bijna een maand aan de kant houdt.

Barcelona heeft nu 1 punt minder dan koploper Real Madrid, dat maandag bij middenmoter Granada aantreedt. De lijstaanvoerder kan in dat duel de landstitel nog niet veiligstellen. Er zijn daarna nog twee speelronden te gaan in La Liga. Indien Barça niet had gewonnen in Valladolid had Real Madrid het kampioenschap in Granada wel kunnen veroveren.

Vidal opende na een kwartier de score op aangeven van Lionel Messi. De Chileen schoot raak in de verre hoek (0-1). Voor Messi was het zijn twintigste assist dit seizoen in La Liga. Dat zijn de meeste assists voor een speler in een seizoen in La Liga sinds oud-ploeggenoot Xavi op 21 uitkwam in het seizoen 2008-2009.

Topaankoop Antoine Griezmann (ex-Atlético Madrid) miste kort na het doelpunt van Vidal een uitgelezen kans. In een riante positie raakte de geplaagde Franse spits, die zijn topvorm bij Barcelona maar niet kan vinden, de bal volledig verkeerd. Na de rust keerde Griezmann niet meer terug. Luis Suárez was zijn getergde vervanger. Ook hij kon de score in de tweede helft voor het fletse Barcelona niet verder uitbouwen.

Meer uit Voetbal

Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

2 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

3 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

5 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

15 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

19 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

19 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

20 uur geleden