Barcelona start met oud-Ajacieden De Jong en Dest tegen PSG
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint om 21.00 uur met FC Barcelona aan de thuiswedstrijd tegen Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. De middenvelder heeft net als Sergiño Dest weer een basisplaats gekregen van zijn trainer Ronald Koeman.
Gerard Piqué verschijnt ook aan de aftrap. De centrale verdediger is net op tijd fit voor het thuisduel met de verliezend finalist van vorig jaar in de Champions League.
Bij Paris Saint-Germain ontbreken de geblesseerde Neymar en Ángel Di Maria. Marco Verratti, hersteld van een heupblessure, start op het middenveld. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker begint op de bank.
Björn Kuipers is de scheidsrechter in Camp Nou. Beide ploegen treffen elkaar op 10 maart in Parijs voor de return.
Opstelling:
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Lenglet en Alba; De Jong, Busquets en Pedri; Griezmann, Messi en Dembélé.
Paris Saint-Germain: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe en Kurzawa; Parades en Gueye; Kean, Verratti en Mbappé; Icardi.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
4 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
13 uur geleden