Barcelona start met oud-Ajacieden De Jong en Dest tegen PSG
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint om 21.00 uur met FC Barcelona aan de thuiswedstrijd tegen Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. De middenvelder heeft net als Sergiño Dest weer een basisplaats gekregen van zijn trainer Ronald Koeman.
Gerard Piqué verschijnt ook aan de aftrap. De centrale verdediger is net op tijd fit voor het thuisduel met de verliezend finalist van vorig jaar in de Champions League.
Bij Paris Saint-Germain ontbreken de geblesseerde Neymar en Ángel Di Maria. Marco Verratti, hersteld van een heupblessure, start op het middenveld. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker begint op de bank.
Björn Kuipers is de scheidsrechter in Camp Nou. Beide ploegen treffen elkaar op 10 maart in Parijs voor de return.
Opstelling:
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Lenglet en Alba; De Jong, Busquets en Pedri; Griezmann, Messi en Dembélé.
Paris Saint-Germain: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe en Kurzawa; Parades en Gueye; Kean, Verratti en Mbappé; Icardi.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
30 minuten geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
5 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
23 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
1 dag geleden