Barcelona start met oud-Ajacieden De Jong en Dest tegen PSG
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong begint om 21.00 uur met FC Barcelona aan de thuiswedstrijd tegen Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. De middenvelder heeft net als Sergiño Dest weer een basisplaats gekregen van zijn trainer Ronald Koeman.
Gerard Piqué verschijnt ook aan de aftrap. De centrale verdediger is net op tijd fit voor het thuisduel met de verliezend finalist van vorig jaar in de Champions League.
Bij Paris Saint-Germain ontbreken de geblesseerde Neymar en Ángel Di Maria. Marco Verratti, hersteld van een heupblessure, start op het middenveld. De Nederlandse linksback Mitchel Bakker begint op de bank.
Björn Kuipers is de scheidsrechter in Camp Nou. Beide ploegen treffen elkaar op 10 maart in Parijs voor de return.
Opstelling:
Barcelona: Ter Stegen; Dest, Piqué, Lenglet en Alba; De Jong, Busquets en Pedri; Griezmann, Messi en Dembélé.
Paris Saint-Germain: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe en Kurzawa; Parades en Gueye; Kean, Verratti en Mbappé; Icardi.
Meer uit Voetbal
REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
7 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
22 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
26 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
55 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
3 uur geleden