Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

BARCELONA (ANP) - Spits Luis Suárez van FC Barcelona moet zondag een operatie aan zijn rechterknie ondergaan. De 32-jarige Uruguayaan heeft schade opgelopen aan de buitenste meniscus. Onduidelijk is hoe lang Suárez daardoor is uitgeschakeld.

De oud-speler van FC Groningen en Ajax speelde donderdag in de Saudische stad Jeddah nog 90 minuten tegen Atlético Madrid. Hij verloor met Barcelona de halve finale van het toernooi om de Spaanse Supercup met 3-2. De selectie van de Spaanse kampioen vloog daarna terug naar huis. Atlético treft zondag stadgenoot Real Madrid in de finale.

Suárez maakte dit seizoen elf doelpunten in de Spaanse competitie en drie in de Champions League. De spits stak de laatste weken in goede vorm. Hij was met doelpunten en assists bij vrijwel alle goals van Barcelona betrokken. Trainer Ernesto Valverde, die volgens Spaanse media mogelijk moet plaatsmaken voor Xavi, heeft amper alternatieven voor Suárez in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

Lebreton verlengt contract met NEC tot medio 2030

NIJMEGEN (ANP) - De Franse voetballer Noé Lebreton heeft zijn contract bij NEC tot de zomer van 2030 verlengd. Dat zijn de 22-jarige middenvelder en de club uit Nijmegen overeengekomen.

4 uur geleden
Spaanse voetbalbond schrapt bekerduels na dodelijk treinongeluk

MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalbond heeft de 24 bekerwedstrijden geannuleerd die voor woensdag op het programma stonden. Het besluit volgt op het dodelijke treinongeluk nabij Urda. Dat heeft de Spaanse radiozender COPE bekendgemaakt.

5 uur geleden
Boete en voorwaardelijke straf Feyenoord om vuurwerk bij Cambuur

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft Feyenoord een boete van 7500 euro en een voorwaardelijke straf van het spelen van een uitwedstrijd zonder publiek opgelegd vanwege het vuurwerkgeweld van de Feyenoord-supporters in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur op 23 augustus. Dat heeft de KNVB woensdag bekendgemaakt.

8 uur geleden
Kuijt interim-trainer Fenerbahçe na vertrek Kartal

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt is aangesteld als interim-trainer bij Fenerbahçe na het vertrek van hoofdtrainer İsmail Kartal. Dat heeft de Turkse voetbalclub woensdag bekendgemaakt. Kartal stapte dinsdag op na de competitienederlaag van een dag eerder op bezoek bij rivaal Galatasaray (2-1).

9 uur geleden
China neemt verontschuldiging Mbappé over Mao-opmerking 'serieus'

BEIJING (ANP/AFP) - China neemt de verontschuldiging van voetballer Kylian Mbappé met betrekking tot een opmerking die hij had gemaakt over Mao Zedong "serieus". Dat zei buitenlandwoordvoerder Guo Jiakun woensdag tijdens een regulier persmoment. "We nemen de verontschuldiging die het betreffende individu heeft gemaakt serieus", aldus de woordvoerder.

9 uur geleden
Arsenal verliest om drone stilgelegd bekerduel na strafschoppen

FLEETWOOD (ANP) - Landskampioen Arsenal is in de achtste finales van de League Cup uitgeschakeld door Fleetwood Town, een team uit het vierde niveau in Engeland. De ploeg van trainer Mikel Arteta verloor, met Jurriën Timber in de basis, na strafschoppen. De wedstrijd werd vlak na de aftrap een kleine tien minuten stilgelegd vanwege een overvliegende drone, maar kon daarna worden hervat.

17 uur geleden
Oud-bekerwinnaar Go Ahead wint in eerste ronde van amateurs HFC

HAARLEM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de eerste ronde van de KNVB-beker een eenvoudige overwinning geboekt bij de amateurs van Koninklijke HFC. De oud-bekerwinnaars uit Deventer waren met 5-0 te sterk.

17 uur geleden