Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan
BARCELONA (ANP) - Spits Luis Suárez van FC Barcelona moet zondag een operatie aan zijn rechterknie ondergaan. De 32-jarige Uruguayaan heeft schade opgelopen aan de buitenste meniscus. Onduidelijk is hoe lang Suárez daardoor is uitgeschakeld.
De oud-speler van FC Groningen en Ajax speelde donderdag in de Saudische stad Jeddah nog 90 minuten tegen Atlético Madrid. Hij verloor met Barcelona de halve finale van het toernooi om de Spaanse Supercup met 3-2. De selectie van de Spaanse kampioen vloog daarna terug naar huis. Atlético treft zondag stadgenoot Real Madrid in de finale.
Suárez maakte dit seizoen elf doelpunten in de Spaanse competitie en drie in de Champions League. De spits stak de laatste weken in goede vorm. Hij was met doelpunten en assists bij vrijwel alle goals van Barcelona betrokken. Trainer Ernesto Valverde, die volgens Spaanse media mogelijk moet plaatsmaken voor Xavi, heeft amper alternatieven voor Suárez in zijn selectie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.
33 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
17 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
18 uur geleden