Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

BARCELONA (ANP) - Spits Luis Suárez van FC Barcelona moet zondag een operatie aan zijn rechterknie ondergaan. De 32-jarige Uruguayaan heeft schade opgelopen aan de buitenste meniscus. Onduidelijk is hoe lang Suárez daardoor is uitgeschakeld.

De oud-speler van FC Groningen en Ajax speelde donderdag in de Saudische stad Jeddah nog 90 minuten tegen Atlético Madrid. Hij verloor met Barcelona de halve finale van het toernooi om de Spaanse Supercup met 3-2. De selectie van de Spaanse kampioen vloog daarna terug naar huis. Atlético treft zondag stadgenoot Real Madrid in de finale.

Suárez maakte dit seizoen elf doelpunten in de Spaanse competitie en drie in de Champions League. De spits stak de laatste weken in goede vorm. Hij was met doelpunten en assists bij vrijwel alle goals van Barcelona betrokken. Trainer Ernesto Valverde, die volgens Spaanse media mogelijk moet plaatsmaken voor Xavi, heeft amper alternatieven voor Suárez in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

10 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

15 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden