Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

Barcelona-spits Suárez moet operatie ondergaan

BARCELONA (ANP) - Spits Luis Suárez van FC Barcelona moet zondag een operatie aan zijn rechterknie ondergaan. De 32-jarige Uruguayaan heeft schade opgelopen aan de buitenste meniscus. Onduidelijk is hoe lang Suárez daardoor is uitgeschakeld.

De oud-speler van FC Groningen en Ajax speelde donderdag in de Saudische stad Jeddah nog 90 minuten tegen Atlético Madrid. Hij verloor met Barcelona de halve finale van het toernooi om de Spaanse Supercup met 3-2. De selectie van de Spaanse kampioen vloog daarna terug naar huis. Atlético treft zondag stadgenoot Real Madrid in de finale.

Suárez maakte dit seizoen elf doelpunten in de Spaanse competitie en drie in de Champions League. De spits stak de laatste weken in goede vorm. Hij was met doelpunten en assists bij vrijwel alle goals van Barcelona betrokken. Trainer Ernesto Valverde, die volgens Spaanse media mogelijk moet plaatsmaken voor Xavi, heeft amper alternatieven voor Suárez in zijn selectie.

Meer uit Voetbal

Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

1 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

3 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

3 uur geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

3 uur geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

6 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

6 uur geleden