Barcelona sluit seizoen af met kleine zege op Eibar
EIBAR (ANP) - FC Barcelona heeft met een nipte overwinning afscheid genomen van het seizoen. Trainer Ronald Koeman zag dat een doelpunt van Antoine Griezmann voldoende was voor een uitzege op het gedegradeerde Eibar (0-1).
Frenkie de Jong en Sergiño Dest hadden een basisplaats bij Barcelona, waar Lionel Messi ontbrak. De Argentijnse aanvaller heeft mogelijk zijn laatste duel voor Barcelona gespeeld, al hoopt de leiding van de club nog steeds dat hij zijn handtekening onder een nieuw contract zet.
Barcelona is als derde geëindigd in La Liga. Koeman won de beker met zijn ploeg en werd in de achtste finales van de Champions League uitgeschakeld door Paris Saint-Germain. Nu moet hij afwachten of dat voldoende is voor nog een seizoen bij zijn geliefde club.
Koeman
Koeman staat nog tot aan het einde van het volgende seizoen onder contract bij Barcelona. Toch weet de oud-bondscoach van het Nederlands elftal nog niet of hij ook na de zomer nog op de bank bij de nummer 3 van La Liga zit. Voorzitter Joan Laporta heeft grote veranderingen aangekondigd en wil nog niet zeggen of Koeman nog voorkomt in zijn plannen.
"In het laatste deel van het seizoen heb ik de steun van de club niet gevoeld", zei Koeman vrijdag op een persconferentie. "Ik weet dat we veranderingen moeten doorvoeren om prijzen te winnen en als dat betekent dat er een nieuwe coach of spelers moeten komen, dan is dat zo. Maar het moet dan wel worden gecommuniceerd."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
6 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
7 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
21 uur geleden