Barcelona sluit seizoen af met kleine zege op Eibar
EIBAR (ANP) - FC Barcelona heeft met een nipte overwinning afscheid genomen van het seizoen. Trainer Ronald Koeman zag dat een doelpunt van Antoine Griezmann voldoende was voor een uitzege op het gedegradeerde Eibar (0-1).
Frenkie de Jong en Sergiño Dest hadden een basisplaats bij Barcelona, waar Lionel Messi ontbrak. De Argentijnse aanvaller heeft mogelijk zijn laatste duel voor Barcelona gespeeld, al hoopt de leiding van de club nog steeds dat hij zijn handtekening onder een nieuw contract zet.
Barcelona is als derde geëindigd in La Liga. Koeman won de beker met zijn ploeg en werd in de achtste finales van de Champions League uitgeschakeld door Paris Saint-Germain. Nu moet hij afwachten of dat voldoende is voor nog een seizoen bij zijn geliefde club.
Koeman
Koeman staat nog tot aan het einde van het volgende seizoen onder contract bij Barcelona. Toch weet de oud-bondscoach van het Nederlands elftal nog niet of hij ook na de zomer nog op de bank bij de nummer 3 van La Liga zit. Voorzitter Joan Laporta heeft grote veranderingen aangekondigd en wil nog niet zeggen of Koeman nog voorkomt in zijn plannen.
"In het laatste deel van het seizoen heb ik de steun van de club niet gevoeld", zei Koeman vrijdag op een persconferentie. "Ik weet dat we veranderingen moeten doorvoeren om prijzen te winnen en als dat betekent dat er een nieuwe coach of spelers moeten komen, dan is dat zo. Maar het moet dan wel worden gecommuniceerd."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
15 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
19 uur geleden