Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona sluit oefenperiode af met magere zege

Barcelona sluit oefenperiode af met magere zege

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft de oefenperiode afgesloten met een magere zege. Het thuisduel met Elche, dat naar het hoogste niveau is gepromoveerd, eindigde in 1-0. Antoine Griezmann opende vroeg in de wedstrijd de score uit een ragfijne aanval. Daarna viel de productie stil ondanks een aantal fraaie kansen. Dankzij doelman Neto bleef de ploeg van trainer Ronald Koeman in de slotfase een pijnlijke gelijkmaker bespaard.

Voor Barça was het de derde overwinning op rij in de voorbereidingsperiode. Eerder werden Girona en Gimnàstic de Tarragona met 3-1 verslagen. Het duel met Elche vond plaats in het kader van de Joan Gamper Trophy.

Koeman wisselde na de rust diverse spelers, maar middenvelder Frenkie de Jong mocht het duel voltooien. Miralem Pjanic (ex-Juventus) maakte als invaller zijn debuut bij Barcelona. Doordat de Bosnische middenvelder vorige maand besmet was geraakt met het coronavirus moest hij in zijn geboorteland in quarantaine voordat hij zich in Spanje bij zijn nieuwe ploeggenoten kon voegen.

In de selectie van Koeman ontbraken opnieuw Luis Suárez en Arturo Vidal. Beide spelers komen in principe niet meer voor in de plannen van de oud-bondscoach. Zowel Suárez als Vidal is al enige tijd bezig om een nieuwe club te vinden.

Barcelona begint op 27 september aan La Liga met een thuiswedstrijd tegen Villarreal.

Meer uit Voetbal

PSG boekt in Brest eerste competitiezege van het seizoen

BREST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zondag in de uitwedstrijd met Brest de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Door een vroeg doelpunt van Ferran Torres in de vijfde minuut won de Franse landskampioen met 1-0. PSG stijgt door de overwinning naar de zevende plaats. Met 5 punten uit vier wedstrijden staan de Parijzenaren op exact gelijke hoogte met Brest.

7 uur geleden
Juventus verliest in aanloop naar Europees duel met NEC

SASSUOLO (ANP) - Juventus heeft in aanloop naar het Europa League-duel tegen NEC verloren in de Italiaanse competitie. Op bezoek bij Sassuolo ging de club uit Turijn met 3-2 onderuit. NEC begint donderdag om 21.00 uur aan de Europa League met een uitwedstrijd tegen Juventus.

7 uur geleden
PSV verovert koppositie Eredivisie na thuiszege op Sparta

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de koppositie in de Eredivisie veroverd na een thuisoverwinning tegen Sparta Rotterdam. In het Philips Stadion werd het 4-1 voor de landskampioen, mede dankzij een hattrick van Sven Mijnans (ex-Sparta). PSV heeft nu net als AZ, dat vrijdag gelijkspeelde tegen Willem II, 16 punten. Maar de Eindhovenaren hebben een beter doelsaldo. Sparta staat na de zesde speelronde twaalfde met 5 punten.

8 uur geleden
Van Bronckhorst: eerste helft Feyenoord beste tot nu toe

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond de eerste helft van de uitwedstrijd tegen PEC, die de Rotterdammers met 7-0 wonnen, de beste die hij heeft gezien van zijn ploeg. Dat zei hij na afloop van de wedstrijd in Zwolle tegen ESPN.

8 uur geleden
Haaland schiet tien man Manchester City naar zege op United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 1-0 gewonnen. Erling Haaland maakte op Old Trafford in de 60e minuut de winnende goal. Manchester City speelde driekwart van de wedstrijd met tien man. Phil Foden werd al in de 23e minuut van het veld gestuurd met een rode kaart na een trap in de buik van Bruno Fernandes.

9 uur geleden
Feyenoord geeft zwak PEC Zwolle afstraffing: 0-7

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de bittere smaak van de grote nederlaag tegen FC Barcelona in de Champions League (1-5) weggespoeld met een ruime uitzege op PEC Zwolle. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst speelde het zwakke PEC zoek en won met 7-0. Een evenaring van de grootste uitzege ooit van de club (0-8) was zelfs in beeld. Voor PEC Zwolle was het de grootste nederlaag ooit in de Eredivisie.

11 uur geleden
FC Barcelona blijft zonder puntenverlies na uitzege op Levante

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona heeft zondag de uitwedstrijd tegen Levante met 4-2 gewonnen. Daarmee is de ploeg van trainer Hansi Flick nog altijd foutloos in de competitie. Uit de eerste vijf wedstrijden haalde de Catalaanse club de maximale 15 punten, met een doelsaldo van +17.

11 uur geleden