Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0

Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een eenvoudige zege geboekt op Osasuna in de Spaanse competitie: 4-0. De ploeg van trainer Xavi blijft daardoor derde in de stand achter koploper Real Madrid en Sevilla.

Frenkie de Jong kreeg rust en bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook voor Luuk de Jong waren er geen speelminuten. Memphis Depay begon als reserve, maar viel halverwege de tweede helft wel in.

Na amper een halfuur spelen leidde Barcelona in het eigen Camp Nou al met 3-0. Ferran Torres opende de score na een klein kwartier door een strafschop te benutten. Barça kreeg de penalty omdat Gavi in de rug werd gelopen. Kort daarna maakte Torres ook de 2-0. Hij schoot de bal in het doel na een loepzuivere voorzet van Ousmane Dembélé. De Fransman bereidde ook de 3-0 voor. Deze keer maakte Pierre-Emerick Aubameyang het af.

In de tweede helft bleef Barcelona de tegenstander onder druk zetten, maar er rolde nog maar één goal uit. Invaller Riqui Puig zette in de 75e minuut de 4-0 op zijn naam.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

27 minuten geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

31 minuten geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

1 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

3 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

3 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

4 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

5 uur geleden