Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een eenvoudige zege geboekt op Osasuna in de Spaanse competitie: 4-0. De ploeg van trainer Xavi blijft daardoor derde in de stand achter koploper Real Madrid en Sevilla.
Frenkie de Jong kreeg rust en bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook voor Luuk de Jong waren er geen speelminuten. Memphis Depay begon als reserve, maar viel halverwege de tweede helft wel in.
Na amper een halfuur spelen leidde Barcelona in het eigen Camp Nou al met 3-0. Ferran Torres opende de score na een klein kwartier door een strafschop te benutten. Barça kreeg de penalty omdat Gavi in de rug werd gelopen. Kort daarna maakte Torres ook de 2-0. Hij schoot de bal in het doel na een loepzuivere voorzet van Ousmane Dembélé. De Fransman bereidde ook de 3-0 voor. Deze keer maakte Pierre-Emerick Aubameyang het af.
In de tweede helft bleef Barcelona de tegenstander onder druk zetten, maar er rolde nog maar één goal uit. Invaller Riqui Puig zette in de 75e minuut de 4-0 op zijn naam.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
6 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
9 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
11 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
13 uur geleden