Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een eenvoudige zege geboekt op Osasuna in de Spaanse competitie: 4-0. De ploeg van trainer Xavi blijft daardoor derde in de stand achter koploper Real Madrid en Sevilla.
Frenkie de Jong kreeg rust en bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook voor Luuk de Jong waren er geen speelminuten. Memphis Depay begon als reserve, maar viel halverwege de tweede helft wel in.
Na amper een halfuur spelen leidde Barcelona in het eigen Camp Nou al met 3-0. Ferran Torres opende de score na een klein kwartier door een strafschop te benutten. Barça kreeg de penalty omdat Gavi in de rug werd gelopen. Kort daarna maakte Torres ook de 2-0. Hij schoot de bal in het doel na een loepzuivere voorzet van Ousmane Dembélé. De Fransman bereidde ook de 3-0 voor. Deze keer maakte Pierre-Emerick Aubameyang het af.
In de tweede helft bleef Barcelona de tegenstander onder druk zetten, maar er rolde nog maar één goal uit. Invaller Riqui Puig zette in de 75e minuut de 4-0 op zijn naam.
Meer uit Voetbal
LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
15 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
1 dag geleden