Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0

Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een eenvoudige zege geboekt op Osasuna in de Spaanse competitie: 4-0. De ploeg van trainer Xavi blijft daardoor derde in de stand achter koploper Real Madrid en Sevilla.

Frenkie de Jong kreeg rust en bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook voor Luuk de Jong waren er geen speelminuten. Memphis Depay begon als reserve, maar viel halverwege de tweede helft wel in.

Na amper een halfuur spelen leidde Barcelona in het eigen Camp Nou al met 3-0. Ferran Torres opende de score na een klein kwartier door een strafschop te benutten. Barça kreeg de penalty omdat Gavi in de rug werd gelopen. Kort daarna maakte Torres ook de 2-0. Hij schoot de bal in het doel na een loepzuivere voorzet van Ousmane Dembélé. De Fransman bereidde ook de 3-0 voor. Deze keer maakte Pierre-Emerick Aubameyang het af.

In de tweede helft bleef Barcelona de tegenstander onder druk zetten, maar er rolde nog maar één goal uit. Invaller Riqui Puig zette in de 75e minuut de 4-0 op zijn naam.

Meer uit Voetbal

Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

41 minuten geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

2 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

9 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

18 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

18 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

18 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

18 uur geleden