Barcelona rekent simpel af met Osasuna: 4-0
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft een eenvoudige zege geboekt op Osasuna in de Spaanse competitie: 4-0. De ploeg van trainer Xavi blijft daardoor derde in de stand achter koploper Real Madrid en Sevilla.
Frenkie de Jong kreeg rust en bleef de hele wedstrijd op de bank. Ook voor Luuk de Jong waren er geen speelminuten. Memphis Depay begon als reserve, maar viel halverwege de tweede helft wel in.
Na amper een halfuur spelen leidde Barcelona in het eigen Camp Nou al met 3-0. Ferran Torres opende de score na een klein kwartier door een strafschop te benutten. Barça kreeg de penalty omdat Gavi in de rug werd gelopen. Kort daarna maakte Torres ook de 2-0. Hij schoot de bal in het doel na een loepzuivere voorzet van Ousmane Dembélé. De Fransman bereidde ook de 3-0 voor. Deze keer maakte Pierre-Emerick Aubameyang het af.
In de tweede helft bleef Barcelona de tegenstander onder druk zetten, maar er rolde nog maar één goal uit. Invaller Riqui Puig zette in de 75e minuut de 4-0 op zijn naam.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
3 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
4 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
6 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
6 uur geleden