Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona presenteert met verdediger García tweede aanwinst

Barcelona presenteert met verdediger García tweede aanwinst

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede aanwinst voor volgend seizoen gepresenteerd. Na de Argentijnse spits Sergio Agüero komt ook verdediger Eric García transfervrij over van de Engelse kampioen Manchester City. De 20-jarige Catalaan doorliep de jeugdopleiding van Barcelona, maar verhuisde in 2017 naar City.

"Ik ben heel blij dat ik weer thuis ben", zegt de Spaanse international, die in de EK-selectie van zijn land zit. García ondertekende een contract voor vijf jaar. Die verbintenis bevat een gelimiteerde afkoopsom van 400 miljoen euro.

De terugkeer van García naar Barcelona hing al maanden in de lucht. De Spanjaard wilde zijn aflopende contract bij Manchester City niet verlengen. Trainer Ronald Koeman hoopte dat García afgelopen winter al naar Camp Nou zou komen, maar dat bleek om financiële redenen niet haalbaar.

De verdediger speelde dit seizoen zes competitiewedstrijden voor City, dat zaterdag de finale van de Champions League tegen Chelsea verloor (0-1). Vorig seizoen kwam hij dertien keer in actie in de Premier League.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

8 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

10 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

14 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

14 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

15 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

17 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

18 uur geleden