Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona overwintert eindelijk weer eens in Champions League

Barcelona overwintert eindelijk weer eens in Champions League

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk weer eens de laatste zestien bereikt van de Champions League. De ploeg van trainer Xavi won met 2-1 van FC Porto en nam daarmee de eerste plaats in groep H in met 12 punten. Met nog één groepswedstrijd te gaan is een plek in de knock-outfase al binnen. De afgelopen twee seizoenen wist de Catalaanse ploeg niet door de groepsfase heen te komen.

Barcelona begon wat haperend aan de wedstrijd, met Frenkie de Jong op het middenveld. Porto was doortastender en dat bewees de club na een half uur spelen. Doelman Iñaki Peña van Barcelona keerde een inzet van Wenderson Galeno, maar hij sloeg de bal voor de voeten van de Braziliaan Pepê, die de Portugezen op voorsprong zette.

Nog geen minuut later was het al 1-1. In een snelle tegenaanval vond Pedri op de linkerflank João Cancelo, die eerst nog een verdediger van Porto passeerde en vervolgens de bal hard in het doel van Diogo Costa schoot. In de tweede helft lag het initiatief bij Barcelona en na een klein uur kwam de ploeg van Xavi op 2-1. João Félix zette een aanval op met Cancelo, kreeg de bal terug en schoot raak.

Porto bleef ondanks de nederlaag tweede in de poule met 9 punten. De ploeg strijdt in de laatste groepsronde met Sjachtar Donetsk om een plek in de knock-outfase. De club uit Oekraïne kwam door een 1-0-zege op Antwerp ook op 9 punten.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

13 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

15 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

17 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

17 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

17 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

20 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

21 uur geleden