Barcelona op eigen veld niet langs Galatasaray
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft thuis het verschil tegen Galatasaray in de achtste finales van de Europa League nog niet kunnen maken. De ploeg van coach Xavi bleef tegen de Turken steken op 0-0. Volgende week volgt de return in Istanbul.
Bij Barcelona stond Memphis Depay voor het eerst sinds zijn blessure in de basis. De Nederlandse aanvaller had zondag als invaller het duel met Elche nog beslist door een strafschop te benutten. Depay zag vroeg in de wedstrijd doelman Iñaki Peña, door Galatasaray gehuurd van Barcelona, een treffer voorkomen. Veel kansen kreeg de thuisploeg niet.
Trainer Xavi stuurde na rust drie invallers het veld in onder wie Ousmane Dembélé en Sergio Busquets. Na een uur kwam Pierre-Emerick Aubameyang voor Depay. Barcelona drong meer aan waar Galatasaray, met de Nederlanders Ryan Babel en Patrick van Aanholt, zich steeds meer beperkte tot verdedigen. Dembélé schoot net over, een inzet van De Jong belandde tegen de paal. Aan de andere kant werd een doelpunt van Bafetimbi Gomis afgekeurd wegens buitenspel.
Luuk de Jong kwam de laatste tien minuten de aanval verder versterken. Tot een doelpunt leidde ook zijn inbreng niet.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden